<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Hyundai SERVIS
Idite na 1, 2  Sljedeća

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Hyundai
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Miroslav2

PostPostano: 17.5.2021. pon. 17:10    Naslov: Hyundai SERVIS Citirajte i odgovorite

Hyundai HR uveo nove pogodnosti za vlasnike el.automobila
Cijena radnog sata = 625,00 kn

( Obavio prošli tjedan redovan servis pa se uvjerio ) palac
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
riba

PostPostano: 18.5.2021. uto. 06:25    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sitnica. Ne znam kako ne propadnu sa tako niskim cijenama, ipak treba prehraniti ljude.
[Vrh]
creatin

PostPostano: 18.5.2021. uto. 12:07    Naslov: Citirajte i odgovorite

Izgleda i da s cijenama usluga idemo prema EU, ali place i dalje balkan Smile
[Vrh]
papicdu1

PostPostano: 18.5.2021. uto. 20:15    Naslov: Citirajte i odgovorite

a što kažete na ovo, Audi A6, 5 godina star,zamjena ulja,nove pločice ,7000kn, auto u državnoj službi
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
creatin

PostPostano: 19.5.2021. sri. 08:41    Naslov: Citirajte i odgovorite

To je samo za odlikase Smile
[Vrh]
Miroslav2

PostPostano: 19.5.2021. sri. 14:08    Naslov: Citirajte i odgovorite

papicdu1 je napisao/la:
a što kažete na ovo, Audi A6, 5 godina star,zamjena ulja,nove pločice ,7000kn, auto u državnoj službi

Poznato da su rezervni dijelovi i maziva u Audiju skupi.Kolika je cijena radnog sata mehaničara za Audi klase kao KONA ??. ( Audi ima cijene servisa, kao i večina servisa po klasama automobila) pa tako manji auteki imaju cijene servisa bez poreza na budale ,a više klase sa porezom. Very Happy
[Vrh]
BB

PostPostano: 20.5.2021. čet. 07:43    Naslov: Citirajte i odgovorite

Miroslav2 je napisao/la:
papicdu1 je napisao/la:

Poznato da su rezervni dijelovi i maziva u Audiju skupi.Kolika je cijena radnog sata mehaničara za Audi klase kao KONA ??. ( Audi ima cijene servisa, kao i večina servisa po klasama automobila) pa tako manji auteki imaju cijene servisa bez poreza na budale ,a više klase sa porezom. Very Happy

Znači Hundai se ugurao u premium klasu Very Happy
[Vrh]
miko

PostPostano: 20.5.2021. čet. 08:37    Naslov: Citirajte i odgovorite

BB je napisao/la:
Miroslav2 je napisao/la:
papicdu1 je napisao/la:

Višu premium.

Neznam koliko ste upoznati ali cijene skoro svih usluznih djelatnosti su otisle u nebesa. Majstor na građevini vise ne dolazi bez 500 kn dnevnice a češće je to i 100 eur. Prije 11 godina sam platio majstore za kucu 10.000 eur, susjed ih je prije par mjeseci platio 19.000 eur...
[Vrh]
stjepan

PostPostano: 20.5.2021. čet. 09:06    Naslov: Citirajte i odgovorite

I dalje je to daleko od 5k kn na dan koju uzimaju ovi za servis.

Da, cijene uslužnih djelatnosti idu gore, majstora fali na svim područjima, ali kad je nešto bezobrazno, je bezobrazno. Nemreš imat satnicu kao (ili veću) neurokirurg a miješaš beton ili radiš na autima.

Da, slobodno tržište, i ponuda i potražnja će odraditi svoje i oni imaju pravo staviti satnicu koliku god hoće, ali zato i ja imam pravo misliti da su bezobrazni Very Happy
[Vrh]
creatin

PostPostano: 20.5.2021. čet. 10:15    Naslov: Citirajte i odgovorite

stjepan je napisao/la:

Da, cijene uslužnih djelatnosti idu gore, majstora fali na svim područjima, ali kad je nešto bezobrazno, je bezobrazno. Nemreš imat satnicu kao (ili veću) neurokirurg a miješaš beton ili radiš na autima.

Zasto ako mijesas beton ili radis na autima nemozes imati istu ili vecu satnicu kao neurokirurg? A jedan npr. programer moze?

Zar i ljudi na bausteli ili koji rade na autima ne zasluzuju dobar zivot?
Da si priuste ljetovanje, putovanje?

Jos uvijek nam je mindset na "on je doktor".
[Vrh]
BB

PostPostano: 20.5.2021. čet. 16:08    Naslov: Citirajte i odgovorite

miko je napisao/la:
BB je napisao/la:
Miroslav2 je napisao/la:
papicdu1 je napisao/la:

Višu premium.

Neznam koliko ste upoznati ali cijene skoro svih usluznih djelatnosti su otisle u nebesa. Majstor na građevini vise ne dolazi bez 500 kn dnevnice a češće je to i 100 eur. Prije 11 godina sam platio majstore za kucu 10.000 eur, susjed ih je prije par mjeseci platio 19.000 eur...

Ne živim u HR niti u EU, BiH je u pitanju. Ovdje nisu toliko visoke dnevnice ali se osjeti porast cijena usluga, ne i kvalitet (kao i tamo vjerovatno).

Na baušteli sam odrastao, ako sam išao u školu prvu smjenu, na građevini sam bio drugu i obrnuto (čitava osnovna i srednja škola), otac mi je bio oreduzimač.
Tad je bila izreka: Ma kakav je zidar majstor kad svoj alat popije za sat...
Very Happy
lol
I to ko najviše cijeni svoj rad? onaj koji i ne zna baš svoj posao, zna samo zacijeniti...
[Vrh]
stjepan

PostPostano: 20.5.2021. čet. 18:40    Naslov: Citirajte i odgovorite

creatin je napisao/la:
stjepan je napisao/la:

Zasto ako mijesas beton ili radis na autima nemozes imati istu ili vecu satnicu kao neurokirurg? A jedan npr. programer moze?

Zar i ljudi na bausteli ili koji rade na autima ne zasluzuju dobar zivot?
Da si priuste ljetovanje, putovanje?

Jos uvijek nam je mindset na "on je doktor".

Cisto zato jer je prckanje po ljudskom mozgu (ne stavljam niti sve "doktore" u isti kos, i sa razlogom sam spomenuo neurokirurga a ne doktoricu opce prakse) daleko osjetljivije i bitnije od prckanja po autu i ne zahtjeva istu kolicinu znanja i ucenja.

Slazem se da onaj tko mjesa beton ili prcka po autima ili tipka po tipkovnici (da ne bi bilo da omalovazavam samo građevinare ili automehaničare, jednako mislim i za nas programere) zavređuje i ljetovanje i kino i kazaliste. Samo nikako ne mislim da bi on trebao imati istu satnicu kao i netko tko prcka po ljudskom mozgu. Ja ne pricam o minimumu, vec o maksimumu.
Postoje uredjene zemlje u svijetu gdje pomocni kuhar moze zivjeti normalan zivot sa morem i kinom, no nema istu satnicu kao neurokirurg koji je 12 godina isao u skolu i cij jedan krivi potez znaci direktnu smrt.

Ako netko ima deset a netko sedam, i ja kazem da je to nepravedno, ne moramo desetki oduzeti cetri da bi bili pravedni, mozemo sedmici dodati cetri.

Kod nas cijela ta situacija pokazuje samo koliko je cijeli sistem u losem stanju. Da imamo zdravu ekonomiju, ponuda i potraznja bi ovo odavno sredila. No imamo sistem koji kroz poreznu i poticajnu politiku dovodi do toga da su satnice takve kakve jesu.
[Vrh]
creatin

PostPostano: 21.5.2021. pet. 10:11    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako ti gradjevinac ne slozi dobro temelje ili zidove, uslijed potresa se sve srusi na tebe. Ako ti mehanicar ne slozi dobro bremze, neces se zaustaviti, znaci o svima ti ovisi zivot, a ne samo kad ti neurokirurg prcka po glavi Smile
Opcenito me smeta podjela na "doktore" i "cistace ulica", ni bez jednih ni drugih ne mozemo.
[Vrh]
eltico

PostPostano: 21.5.2021. pet. 12:20    Naslov: Citirajte i odgovorite

miko je napisao/la:
BB je napisao/la:
Miroslav2 je napisao/la:
papicdu1 je napisao/la:

Višu premium.

I ja sam uslužna djelatnost, pa jedva kraj s krajem?? Pa kako???
Ah, da, popravljam televizore Rolling Eyes Smile Smile
[Vrh]
stjepan

PostPostano: 21.5.2021. pet. 12:40    Naslov: Citirajte i odgovorite

creatin je napisao/la:
Ako ti gradjevinac ne slozi dobro temelje ili zidove, uslijed potresa se sve srusi na tebe. Ako ti mehanicar ne slozi dobro bremze, neces se zaustaviti, znaci o svima ti ovisi zivot, a ne samo kad ti neurokirurg prcka po glavi Smile
Opcenito me smeta podjela na "doktore" i "cistace ulica", ni bez jednih ni drugih ne mozemo.

Onaj na miješalici ima nekoga sa fakultetom da ga nadgleda, pa ustvari krivica ide na njega a ne na onog na miješalici. Taj je odgovoran za praktički ništa. I on bi trebao moći živjeti kvalitetan život kao i onaj tko ga nadgleda, ali zbog odgovornosti koju imaju, nikako ne mogu imati i istu plaču.

I da se razumijemo, ne stavljam ja "doktore" na prvo mjesto. Postoje daleko odgovorniji poslovi, ja sam to iskoristio samo kao primjer kojeg vjerujem svi jako dobro poznajemo i razumijemo.
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Hyundai
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeća
Stranica 1 / 2.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.