<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

BMW E i5
Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 29, 30, 31

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električna vozila s tablicama
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
lisicakm

PostPostano: 20.7.2021. uto. 16:59    Naslov: Citirajte i odgovorite

riba je napisao/la:
rkahler je napisao/la:
https://www.vecernji.hr/auti/profesor-informatike-iz-varazdina-preradio-je-bmw-peticu-u-elektricni-auto-1509217
Napomena - Premium sadržaj.

Komentari su negdje između šizofrenije i potpune mentalne retardacije, u svakom slučaju pretužno.

Da , kad sam to vidio nismo ni za drugo da smo tu gdje smo...
Al to je uglavnom zbog cijene koju je spomenuo.. A rekao sam mu da ne volim pričat o cijeni jer tu odmah splasne sav entuzijazam... I sad bez sadržaja , samo u naslovu spomene cijenu.... Rolling Eyes Rolling Eyes
I zbog tog je nisam htio navodit. Al veli kao , zašt se nebi znala cijena , pa za 20 kila bez poticaja ne možeš kupit bog zna što (auto s većim dometom.). Što i stoji..

Cose je napisao/la:

Retarda ima uvijek i svugdje, ali ima i primjedbi koje stoje na mjestu i kojih je svjestan i sam Lisica - da je znao da ce tako dugo trajati i toliko kostati, pitanje je da li bi se upustao u cijeli projekt kad danas za 20k EUR dobijes npr. BMW i3 REx koji ima teoretski neogranicen domet.

Znao sam ja koliko će to koštat... Za ono vrijeme u 2017.g., to je bio projekt težak 20 kila.. računao sam oko 18 , sad 18 ili 20 svejedno... Auto je trebao biti završen 2018. Tako bi i bilo al se zbog nekih okolnosti odužilo na 2020.
Tada je ponuda električnih bila gotovo nikakva.
Imao sam strašnu volju . Sad naravno više nebi radio.. Mada bi prerada bila znantno jeftinija .
Bilo je tako kako je bilo , al nije mi žao.. sada ga ne bi mijenjao za nikakav električni od 20 soma.. Ni za rex I3. Ako se nešto pokvari mogu se plakat nad tvorničkim... Jedino bi tesla došla u obzir, al ona je još uvijek cijenovno malo high...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grana

PostPostano: 21.7.2021. sri. 07:55    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni prerađen auto ima veću vrijednost od tvorničkog, naravno da je tržištu drugačije Smile
Ja ga ne bih mjenjao ni za teslu, za par godina i tim teslama koje su danas jeftinije će cijena pasti u ništa, a ovome će vrijednost stati dok god je u ovakvom dobrom stanju.
[Vrh]
Cose

PostPostano: 22.7.2021. čet. 08:11    Naslov: Citirajte i odgovorite

Grana je napisao/la:
Meni prerađen auto ima veću vrijednost od tvorničkog, naravno da je tržištu drugačije Smile
Ja ga ne bih mjenjao ni za teslu, za par godina i tim teslama koje su danas jeftinije će cijena pasti u ništa, a ovome će vrijednost stati dok god je u ovakvom dobrom stanju.

Sve to stima, samo meni je sa Puntom lagano dojadilo svako toliko sarafiti nesto po autu.
Naravno da bi toga bilo manje da sam u startu neke stvari bolje napravio, sve je to skola...
[Vrh]
lisicakm

PostPostano: 24.7.2021. sub. 09:41    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cose je napisao/la:
Grana je napisao/la:

Sve to stima, samo meni je sa Puntom lagano dojadilo svako toliko sarafiti nesto po autu.
Naravno da bi toga bilo manje da sam u startu neke stvari bolje napravio, sve je to skola...

2. ili 3. auto uvijek bolje napraviš , manje šrafanja nakon Smile
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električna vozila s tablicama
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
Stranica 31 / 31.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.