<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Autonomna vožnja/vozila
Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Autonomna vožnja
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ogi
Site Admin

PostPostano: 3.2.2021. sri. 15:37    Naslov: Citirajte i odgovorite

FSD Beta 8.1 - (Real-time 1X) Drive to Costco with ZERO Interventions! 2020.48.35.7
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
pkristo

PostPostano: 4.2.2021. čet. 10:40    Naslov: Citirajte i odgovorite

Fora. Sve su bliže potpunoj autonomnoj vožnji. Ako Tesla to objavi ove godine mogla bi im se cijena dionica barem udvostručiti.

Zadnja promjena: pkristo; 5.2.2021. pet. 09:54; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
zega

PostPostano: 5.2.2021. pet. 01:54    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nece im odobriti NHTSA, za takve stvari ces znati unaprijed...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
Daddy_o7

PostPostano: 8.2.2021. pon. 22:52    Naslov: Citirajte i odgovorite

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Goldy

PostPostano: 9.2.2021. uto. 16:40    Naslov: Citirajte i odgovorite

zega je napisao/la:

ovak?
https://www.24sata.hr/tech/odmah-zaradili-tesla-kupila-bitcoine-za-15-milijardi-dolara-744408

bitcoin, odma ošel vertikano gore

trebal je to prije reči...
plazi jezik
[Vrh]
BB

PostPostano: 9.2.2021. uto. 17:42    Naslov: Citirajte i odgovorite

Goldy je napisao/la:
zega je napisao/la:

ovak?
https://www.24sata.hr/tech/odmah-zaradili-tesla-kupila-bitcoine-za-15-milijardi-dolara-744408

bitcoin, odma ošel vertikano gore

trebal je to prije reči...
plazi jezik

Zašto imam osjećaj da je prije par dana uložio u akcije preduzeća koja prave opremu za rudarenje kriptovaluta? Nemam nikakvu informaciju, samo imam njuha da je tako bilo...
[Vrh]
pkristo

PostPostano: 10.2.2021. sri. 08:32    Naslov: Citirajte i odgovorite

BB je napisao/la:
Zašto imam osjećaj da je prije par dana uložio u akcije preduzeća koja prave opremu za rudarenje kriptovaluta? Nemam nikakvu informaciju, samo imam njuha da je tako bilo...

Ja bih rekao da te vara njuh. Jesi li znao da Musk živi prilično skromno i da ne troši puno novaca i da nikada, nilkada, nikada nije prodao nijednu dionicu Tesle ni SpaceXa? Znao je dizati kredite koristivši postojeće dionice kao polog i tim novcem bi kupio još dionica Tesle. Prodao je sve fizičke nekretnine (i pokretnine) i time kupio još dionica. Nema namjeru kupiti kuću više nego će radije rentati. Obzirom da se za BTC očekuje da će doći do nekoliko stotina tisuća USD ove godine, a Tesla pliva u novcu, jednostavno je bilo pametnije jedan dio gotovine (imali su preko 19 milijardi USD nakon zadnje emisije dionica u prosincu) prebaciti u nešto čemu vrijednost ne pada, a to se za USD ne može reći. Procijenili su da je omjer rizika i nagrade dovoljno povoljan pa su manje od 8 % svog novca koji im samo stoji na računu u banci prebacili u BTC. Pametan potez koji će potaknuti i druge korporacije da to naprave i dodatno ojačati BTC tj. njihov ulog.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
BB

PostPostano: 10.2.2021. sri. 10:42    Naslov: Citirajte i odgovorite

pkristo je napisao/la:
BB je napisao/la:

Ja bih rekao da te vara njuh. Jesi li znao da Musk živi prilično skromno i da ne troši puno novaca i da nikada, nilkada, nikada nije prodao nijednu dionicu Tesle ni SpaceXa? Znao je dizati kredite koristivši postojeće dionice kao polog i tim novcem bi kupio još dionica Tesle. Prodao je sve fizičke nekretnine (i pokretnine) i time kupio još dionica. Nema namjeru kupiti kuću više nego će radije rentati. Obzirom da se za BTC očekuje da će doći do nekoliko stotina tisuća USD ove godine, a Tesla pliva u novcu, jednostavno je bilo pametnije jedan dio gotovine (imali su preko 19 milijardi USD nakon zadnje emisije dionica u prosincu) prebaciti u nešto čemu vrijednost ne pada, a to se za USD ne može reći. Procijenili su da je omjer rizika i nagrade dovoljno povoljan pa su manje od 8 % svog novca koji im samo stoji na računu u banci prebacili u BTC. Pametan potez koji će potaknuti i druge korporacije da to naprave i dodatno ojačati BTC tj. njihov ulog.

Po ovome što si napisao, zaključio sam da je Elon sin druga Tita smijeh1 smijeh2
[Vrh]
fire

PostPostano: 10.2.2021. sri. 23:28    Naslov: Citirajte i odgovorite

pkristo je napisao/la:
BB je napisao/la:

jadni siromak koji je morao taj put odbrati. I s razlgovom su mu kupovali kauc, jer nema.
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Autonomna vožnja
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4
Stranica 4 / 4.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.