<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Rimac Challenge!

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Baterije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Roman

PostPostano: 3.6.2020. sri. 09:24    Naslov: Rimac Challenge! Citirajte i odgovorite

Ako pratite Rimca vjerojatno ste uočili njegov novi challenge: https://lnkd.in/gWchguA

Što vi mislite o tome i da li bi netko tko zna raditi sa CAD programom prihvatio taj izazov. Ja bih se rado priključio takvom timu od 2-5 osoba jer imam neku ideju za baterijski paket autonomnog vozila. Rimac nije naveo niti dimenzije, ni oblik takvog vozila pa pretpostavljam da je nama na slobodnu volju kako bi to vozilo izgledalo i kakvih bi bilo dimenzija. Rok je do 19. lipnja što je kratko a zahtjevi izazova su veliki kao i nagrada. Proučite izazov pa...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jbozur

PostPostano: 3.6.2020. sri. 14:10    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja mu napravim kompletnu bateriju do 19.06.
palac palac palac
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
zega

PostPostano: 3.6.2020. sri. 16:34    Naslov: Citirajte i odgovorite

Public challenge je ODLICNA ideja, ne bi vjerovao koliko potencijala ima takva ideja, ima veoma zanimljivih ljudi u populaciji koji se svemu dosjete, a cesto pre-mala grupa ljudi nema sanse rijesiti problem tako efikasno, stavis challenge i rezultat te cestol iznenadi...
Takodjer odlican nacin za privlacenje kvalitetnog kadra!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
papicdu1

PostPostano: 4.6.2020. čet. 11:43    Naslov: Citirajte i odgovorite

jedino kaj to nije tu slučaj
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
creatin

PostPostano: 5.6.2020. pet. 08:37    Naslov: Citirajte i odgovorite

zega je napisao/la:
Public challenge je ODLICNA ideja, ne bi vjerovao koliko potencijala ima takva ideja, ima veoma zanimljivih ljudi u populaciji koji se svemu dosjete, a cesto pre-mala grupa ljudi nema sanse rijesiti problem tako efikasno, stavis challenge i rezultat te cestol iznenadi...
Takodjer odlican nacin za privlacenje kvalitetnog kadra!

Istina, da se otvore ponude za "obican" narod da svojim idejama doprinesu zajednici ili nekom rjesenju sigurno bi bilo dobrih prijedloga koji se mogu iskoristiti, ali sto bi onda sa svim silnim "doktorima znanosti", doveli u pitanje njihovu strucnost? Imamo pun kufer strucnjaka za promet, a rjesenja prepisujemo od drugih ili "strucnjaci" na visokim pozicijama i njihovi savjetnici, a kada treba donijeti odluku angaziraju se vanjski konzultanti Smile
[Vrh]
zega

PostPostano: 6.6.2020. sub. 04:37    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svidja mi se tvoj komentar bas sa "prometnicima" nakon izvedbe Zagrebackog rotora mi je pao mrak na oci, i na YT nadjem tipa (Biffa) koji rijesava gradove sa softwareom iz zabave!
E skoro mi je para suknula na usi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
pixa11

PostPostano: 6.6.2020. sub. 11:02    Naslov: Citirajte i odgovorite

zega je napisao/la:
Svidja mi se tvoj komentar bas sa "prometnicima" nakon izvedbe Zagrebackog rotora mi je pao mrak na oci, i na YT nadjem tipa (Biffa) koji rijesava gradove sa softwareom iz zabave!
E skoro mi je para suknula na usi...

Ovo mi je totalno hebeno. Izvrsna rjesenja koja dovode odmah promet u red i rjesavaju guzve,,ALI di tu onda ugurati mito,korupciju , kumove i rodijake?
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Baterije
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.