<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

E scooter xmoto žice i spajanje?

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni motocikli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
david12345

PostPostano: 29.12.2018. sub. 16:46    Naslov: E scooter xmoto žice i spajanje? Citirajte i odgovorite

Nabavio sam ovaj escooter. Nekakvom logikom ustvrdio sam da je kontroler neispravan jer sam ga rastavio. Naručio sam novi 500w brushed controller. Došao je i platio sam ga cca 10 dolara. Ustvrdio sam da je netko petljao po skuteru jer je sve lemljeno izolirke umjesto one izolacijske gume itd. Ugl raspasoj. Zanima me kako da ja to sve dovedem u red ako mi znanje nije neko bas opsirno? Posudio bih od prijatelja multimetar i lemilicu a ne snalazim se bas. Mislio sam zicu po zicu spajati. Vjerujem da ima gas , jedna kocnica i deuga kocnica te on off . Poslikati cu pa vas molim pomozite mi u komentarima ili u vidu nekoga kontakta na 0977773256 moze whatsupp ili viber . Mislim da kad ozicenje rijesim da jos samo nedostaje punjac i zamjena lagera. Zelja mi je svesti troskove na minimum.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
david12345

PostPostano: 29.12.2018. sub. 16:49    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://imgur.com/gallery/NUZcIxx
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni motocikli
Vremenska zona: GMT + 01:00.