<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Acciona Dakar

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni automobili
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Apex

PostPostano: 14.1.2016. čet. 23:51    Naslov: Acciona Dakar Citirajte i odgovorite

Nadam se da je tema u dobroj rubrici, nov sam kao član pa se ne snalazim još tak dobro.
Možda je to već netko spomenuo, ali kako mi se nekako čini da tu nema mnogo zagriženih automobilista, vjerojatno i nije. Radi se o električnom terencu španjolske tvrtke Acciona, koja se bavi obnovljivim izvorima energije te koji nastupa na Dakar rallyju koji traje još par dana. Već su nekoliko puta nastupili tako da ovo nije potpuna novost, ali mislim da zaslužuju post.

Dok ovo pišem, upravo sam vidio da su diskvalificirani dvije etape od kraja jer - sad malo šaljivi dio - zakasnili su na vremensku kontrolu smijeh1 Možda je do vozača Wink no kako god bilo, voziti utrku sa takvim udaljenostima na el pogon nije šala i za svaku pohvalu je da se netko odlučio na takav korak, a za koju godinu sigurno neće više biti jedini, niti će se takvi auti voziti na začelju poretka. Ako kog zanima više: accionadakar.es/en/

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
miko

PostPostano: 15.1.2016. pet. 06:46    Naslov: Citirajte i odgovorite

Odlično palac

Ovi su također nastupili na rallyu
http://driveeo.com/oscar-eo/

Prošle godine su postali i prvi električnu auto koji je pobjedio na Pikes Peaku.
[Vrh]
Apex

PostPostano: 15.1.2016. pet. 13:52    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, za ovog oscara sam se baš pitao gdje su nestali s Dakra. Očito su se preselili na Pikes Peak i pobijedili Rimca.
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni automobili
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.