<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Priče o autima
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni automobili
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
zega

PostPostano: 12.12.2015. sub. 20:34    Naslov: Citirajte i odgovorite

debeli je napisao/la:
http://www.njuskalo.hr/auti/renault-fluence-z-e-automatik-oglas-15716502

Ovo je već čisto dobro i sad

Nije lose nije lose, naprotiv.
Jedina zamjerka je prtljazni prostor, davno sam rekao a vise puta sam potvrdio nikad ja necu kupiti vozilo sa guzicom, zadnja vrata moraju dizati i staklo (hatchback)...
Zadnje je bila BMW 5-ica je trebala odvesti mene i moju obitelj na aerodrom (nas 4 i vozac) sa 3 standardna kofera, koferi NISU svi stali u gepek, ma fuj smijurija od auta!
E u Citroen AX sam furao visoki frizider sa ledenicom!!
Ne kuzim ljude koji to kupuju.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
bmwcabrio

PostPostano: 12.12.2015. sub. 22:51    Naslov: Citirajte i odgovorite

zega je napisao/la:
debeli je napisao/la:
http://www.njuskalo.hr/auti/renault-fluence-z-e-automatik-oglas-15716502

Ovo je već čisto dobro i sad

Nije lose nije lose, naprotiv.
Jedina zamjerka je prtljazni prostor, davno sam rekao a vise puta sam potvrdio nikad ja necu kupiti vozilo sa guzicom, zadnja vrata moraju dizati i staklo (hatchback)...
Zadnje je bila BMW 5-ica je trebala odvesti mene i moju obitelj na aerodrom (nas 4 i vozac) sa 3 standardna kofera, koferi NISU svi stali u gepek, ma fuj smijurija od auta!
E u Citroen AX sam furao visoki frizider sa ledenicom!!
Ne kuzim ljude koji to kupuju.

kak to možeš reć, i još usporediti sa ax-om Shocked
bmw 5-ica je vrhunski auto a druga je stvar što to nije teretno vozilo.
jeste probali vas 4 i vozač sa koferima sjesti u ax?
auti sa pet vrata su bučniji i iza uvijek šume kao i karavani nemaju tako dobro izvedenu izolaciju između sjedala i police a ona daska-polica se razdrnda i počne škripati i lupati po grabama ,limuzina sa 4 vrata je uvijek kompaktna i nakon 20+god. sve ima svoje.

Zadnja promjena: bmwcabrio; 12.12.2015. sub. 23:00; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZEN

PostPostano: 12.12.2015. sub. 22:58    Naslov: Citirajte i odgovorite

Oni koji voze BMW visoke klase obično imaju više od jednog auta. Al imas i onih koji voze BMW pa tankaju 100kn u rezervoar.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ogi
Site Admin

PostPostano: 12.12.2015. sub. 23:08    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slažem se sa Žegom, meni je berlingo savršen i ne bi ga mijenjao za nikakvu limuzinu.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
zega

PostPostano: 13.12.2015. ned. 01:31    Naslov: Citirajte i odgovorite

BMW svasta sam imao ali vecinom hatch aute, od Una, BX'a XM'a, Xantie karavan, sad trenutno imam Sorento ovdje preko bare i Peugeot 307SW (karavan) u hr , u svaki auto je svasta stalo i da u AX bi stali uredno provjereno (to je bilo od sestre i stari je imal jednoga vise je stalo neg u trenutni C3) jer kofere mogu stavit na 2-3 nacina dok u BMW'a niti u jedan, da imam 2 kofera bilo bi na knap u BMW jer ih moram polegnut, nemreju na bok dok u AX idu na dno ili jedan na drugog, mozda i na bok popreko i jedan lezecki na sve, samo ostavim onaj poklopac iza doma malo strse ali ne prevec uredno vidis na retrovizor, uglavnom tu je sve palo u vodu za<5cm kak sam bio razocaran!
Sto se buke tice limuzine vise klase ne skripe i nisu bucne barem moje nisu bile niti skripave niti bucne ali znam o cemu pricas jednom mi se otkacio nekakav relay koji je bio ispod pretinca za rukavice i tandrkao na oredjenoj RPM, poludio sam dok nisam sve raskopao da ga nadjem i nazad nasarafim, ne toleriram drndavce i skripavce takve aute ziher ne bi dugo imao...
Jos sa ovim Hi-Fi apetitima a-a... stari
[Vrh]
BuBi_zgb

PostPostano: 13.12.2015. ned. 18:04    Naslov: Citirajte i odgovorite

rokas je napisao/la:
BuBi_zgb je napisao/la:
Kakva je to glupost?! Sta je tu fantasticno?!
Nekom je bilo dosadno ... nacrto tri "vozila" i sad o tom treba objaviti clanak?!
Kolko kuzim to nema veze s Teslom ni nicim ... nego neko rendom nes nacrto i kao super je?! Brijem da Elon nebi popu*io ove djecije rendere! Smile

Bit članka je kakva bi vozila Tesla sve mogao napraviti jednom ako postanu dovoljno veliki i kako bi ona mogla izgledati. Da li su dizajni fantastični ili ne, je naravno diskutabilno. Moje skromno mišljenje je da bi rijetko koje djete napravilo ovakve rendere, ako uopće.

Ma zacudio bi se ... sta klici danas rade, pogledaj malo po internetu / youtube-u Smile ...

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
BB

PostPostano: 13.12.2015. ned. 20:41    Naslov: Citirajte i odgovorite

zega je napisao/la:
BMW svasta sam imao ali vecinom hatch aute, od Una, BX'a XM'a, Xantie karavan, sad trenutno imam Sorento ovdje preko bare i Peugeot 307SW (karavan) u hr , u svaki auto je svasta stalo i da u AX bi stali uredno provjereno (to je bilo od sestre i stari je imal jednoga vise je stalo neg u trenutni C3) jer kofere mogu stavit na 2-3 nacina dok u BMW'a niti u jedan, da imam 2 kofera bilo bi na knap u BMW jer ih moram polegnut, nemreju na bok dok u AX idu na dno ili jedan na drugog, mozda i na bok popreko i jedan lezecki na sve, samo ostavim onaj poklopac iza doma malo strse ali ne prevec uredno vidis na retrovizor, uglavnom tu je sve palo u vodu za<5cm kak sam bio razocaran!
Sto se buke tice limuzine vise klase ne skripe i nisu bucne barem moje nisu bile niti skripave niti bucne ali znam o cemu pricas jednom mi se otkacio nekakav relay koji je bio ispod pretinca za rukavice i tandrkao na oredjenoj RPM, poludio sam dok nisam sve raskopao da ga nadjem i nazad nasarafim, ne toleriram drndavce i skripavce takve aute ziher ne bi dugo imao...
Jos sa ovim Hi-Fi apetitima a-a... stari

kad smo kod toga šta sve može stati u gepek...

Fiat Croma, 1988 gp, me izvadila iz debelog problema povezavši 4 kamionske gume (jes' da je virilo i leglo do zemlje) 295/80 R22,5, nakon što se vulkanizer veoma ružno ponio (htio da me gleda kako se patim i gdje sam stjeran do zida ali nije računao da vozim Cromu smijeh )...

Budući da sam rasprodao kamione sad bih oprostio ovom Fluence "guzicu"... Very Happy al sada nema para.. Confused
[Vrh]
schumacher

PostPostano: 13.12.2015. ned. 22:20    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sad si me prisjetio početka 90' kad smo preprodavali tehniku (iz legalnog dućana) koja je "izvezena u Bosnu" i čovjeka s E klasom koji vjerovatno još i sad pokušava ubaciti Sony TV 82cm a mene je s podsmijehom gledao kako nosim isti prema Unu.Prestao se smijati kad sam nakon njega u Uno stavio još i Sony 55cm,zatvorio vrata i mahnuo u odlasku.
[Vrh]
zega

PostPostano: 13.12.2015. ned. 23:37    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BB"]
zega je napisao/la:

Fiat Croma, 1988 gp, me izvadila iz debelog problema povezavši 4 kamionske gume (jes' da je virilo i leglo do zemlje) 295/80 R22,5, nakon što se vulkanizer veoma ružno ponio (htio da me gleda kako se patim i gdje sam stjeran do zida ali nije računao da vozim Cromu smijeh )...

Budući da sam rasprodao kamione sad bih oprostio ovom Fluence "guzicu"... Very Happy al sada nema para.. Confused

Znam jednoga sa obicnom cromom i to sto pricas nema sanse, al onda vidim da tvoja ima GP oznaku (gran prix?)

I nadjem da se dize zadnje staklo...
Da to je to, u mom slucaju je sve pocelo kad sam zamolio frenda da mi preveze 17" samsung monitor (Samsung 755DF trinitron cijev ima tome cca 10god) zapakiran u origigi kutiju a vozilo je Audi 80 B4...
Nema sanse to gurnuti kroz otvor gepeka jedva smo to uspijeli staviti u vozilo na zadnje sjedalo i to su bile teske kerefeke sa povlecenjem sjedala do max naprijed pa jos uspravljanje naslona i sl...
E 17" monitor, pa to i nije tako veliko.
Tako je sve pocelo kod mene!
[Vrh]
Zex
Gost

PostPostano: 14.12.2015. pon. 04:23    Naslov: Citirajte i odgovorite

Renault 19, 1998 - 2001, švercao sam mobitele iz Austrije. 34 komada komplet s kutijama stanu u bunkere a da se ništa ne vidi. Opremio kuću (namještaj, aparati, centralno...) i kupio lokal u centru grada od tog posla Smile
[Vrh]
bmwcabrio

PostPostano: 14.12.2015. pon. 09:51    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko je koji dobar najbolje govori cijena kad ostari.
Za onaj stari bmw 520 me covjek molio da mu ga prodam ,starog francuza ili talijana mozes samo pokloniti na otpad.
[Vrh]
BB

PostPostano: 14.12.2015. pon. 09:56    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zega"]
BB je napisao/la:
zega je napisao/la:

Znam jednoga sa obicnom cromom i to sto pricas nema sanse, al onda vidim da tvoja ima GP oznaku (gran prix?)

I nadjem da se dize zadnje staklo...
Da to je to, u mom slucaju je sve pocelo kad sam zamolio frenda da mi preveze 17" samsung monitor (Samsung 755DF trinitron cijev ima tome cca 10god) zapakiran u origigi kutiju a vozilo je Audi 80 B4...
Nema sanse to gurnuti kroz otvor gepeka jedva smo to uspijeli staviti u vozilo na zadnje sjedalo i to su bile teske kerefeke sa povlecenjem sjedala do max naprijed pa jos uspravljanje naslona i sl...
E 17" monitor, pa to i nije tako veliko.
Tako je sve pocelo kod mene!

Croma (stara) je bila samo hečbek https://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_Croma

dok to na šta si ti mislio je vjerovatno bila Lancia Thema https://en.wikipedia.org/wiki/Lancia_Thema

koja je na istoj platformi kao i Croma (i još Saab 9000). kad bolje pogledaš, vrata pašu od Theme za Cromu i od Crome za Saab...

ali evo i jedne pričice kako se može staviti dosta toga i u limuzinu: Moj jedan poznanik je švercovao ručne satove iz Zapadne u Istočnu NJemačku i to je radio sa BMW peticom...

Krio ih je u gumama (tubeless) kaže da se polomi nekih 20% a ostal je bilo savršeno ispravno da se proda po 10x većoj cijeni Very Happy
[Vrh]
BB

PostPostano: 14.12.2015. pon. 10:00    Naslov: Citirajte i odgovorite

bmwcabrio je napisao/la:
Za onaj stari bmw 520 me covjek molio da mu ga prodam ,starog francuza ili talijana mozes samo pokloniti na otpad.

fora je bilo što u tom dobu sam bio ja u situaciji da kupim (skoro da mi poklone) auto koji je vrlo jeftin (recimo talijan) i da ga vozim nekih 5 godina. tako da je meni bio imperativ da bude talijan. plazi jezik

i sad nije previše drugačije
Rolling Eyes
[Vrh]
creatin

PostPostano: 14.12.2015. pon. 16:13    Naslov: Citirajte i odgovorite

bmwcabrio je napisao/la:
.

Nebi se bas slozio da je cijena mjerilo koliko je koji auto dobar.
Imam citroena koji i nakon 20 godina vozi bez problema, samo neka je akumulator dobar i rezervoar pun, bez ikakve elektronike, ima blizu 600000 km.
[Vrh]
schumacher

PostPostano: 14.12.2015. pon. 16:20    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slažem se;opet će prosječni balkanoid prije kupiti Gnojfa II nego njega.
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni automobili
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Stranica 1 / 4.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.