<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Nova LiFepo4 48V 15AH baterija - gdje kupiti - savjet
Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Baterije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
AKG
Gost

PostPostano: 12.8.2016. pet. 18:16    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma sve OK. Imao si problema s dostavom, a naravno kad je veća lova u igri seller će pokušati ne popušiti, pa ako treba i lagati. Imao si loše iskustvo kužim.

Kad postoji tracking broj, ne treba potvrda o nedostavljanju, ako piše da je roba u nekoj točci u tranzitu, a prošao je vremenski limit do kada mora biti dostavljeno, seller se ne može izvući.

Kužim lagao je, al ti imaš nekoliko načina dokazivanja, slanja slika računa, potvrda...

Ja imam više primjera: kupio sam mjerni uređaj, skuplji i fake. Kad je stigao skužio sam po detaljima da je lažnjak i poslao slike sa linkovima gdje su opisane razlike originala i krivitvorine. I seller se više nije opravdavao, vratio je lovu.

Sad zadnje je pisalo da je item u Nizozemskoj, a bio je u Kini. Reko sam im sorry, platit ću carinu koju ćete vi refundirati. I slikao račun koji je naravno na hrvatskom rekao vidite to je XYZ kuna odnosno XYZ eura i platili su mi bez riječi... Isto se radilo o mjernom uređaju.
Ispričavali se i obećali veliki popust kod iduće kupnje u tom dućanu, ali to mi ne treba... za sad...

Kad je riječ o krivotvorini, kada vrate pare nikad ne traže povrat robe jer je to besmisleno. Tako da, teoretski možeš se natrpat krivotvorenim stvarima bez da platiš centa... Ali, naravno, krivotvorena roba je bezvrijedna...
[Vrh]
riba

PostPostano: 12.8.2016. pet. 18:47    Naslov: Citirajte i odgovorite

Istina, u većini slučajeva to ispadne dosta dobro, a pogotovo za krivotvorine, tu paypal jako strogo reagira i traži da se krivotvorina uništi i poslika da je uslikano, i seller mora vraćati pare. to je dobra stvar iako je i tu bilo svakakvih situacija poput uništavanja original violine Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Baterije
Vremenska zona: GMT + 02:00.
Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stranica 8 / 8.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.