<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Keshe darovao svijetu svoje patente
Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Besplatna energija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
rkahler

PostPostano: 29.3.2016. uto. 22:03    Naslov: Citirajte i odgovorite

2012 g. Iranska vojska je prizemljila jednog drona, tvrdeći da je to učinjeno pomoću Keshe-ove tehnologije.
Rezultat toga je Obamina zabrana korištenja Iranske ( a time i Keshe-ove ) tehnologije na tlu SAD-a.
http://pesn.com/2012/11/28/9602233_Keshe--Drone-Interception_Video_Demonstrates_Magravs_System_Capability/
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dmeter

PostPostano: 30.3.2016. sri. 00:20    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vi ste mi svi smješni. Danas me jedan faca tako ubjeđivao da je bolje ugraditi
za brodski fižider 120 litara danfoss BD350GH koji može povuči 32A 12v 384W max od BD35F max 130W .
Nikako da shvati da ne troši el.energiju kompresor nego piva koja se složi u frižider,i da to sve mora biti balansirano da se ne zaleđuje kondenzer,da nema više od 10-setak paljenja po satu. i da na potrošnju više utječe vanjska temperatura,izolacija frižidera,temperatura termostata.
recimo frižider namješten na 0°C na Artiku neće trošiti ni 1w dnevno ako je vanjska temperatura recimo -10.
nema đabe ni u stare babe.Zakoni fizike u sunčevom sistemu se ne mogu kršiti,u nekom drugom zvjezdnom sustavu možda ali to mi ne znamo za sada.
[Vrh]
inch

PostPostano: 30.3.2016. sri. 10:08    Naslov: Citirajte i odgovorite

U drugoj dimenziji bih rekao.
[Vrh]
dmeter

PostPostano: 30.3.2016. sri. 11:46    Naslov: Citirajte i odgovorite

inch je napisao/la:
U drugoj dimenziji bih rekao.

ne bi tako daleko išao,Ali postoji mjesta u svemiru za koje nemamo pojma koji zakoni fizike djeluju.Crne rupe,središte svemira,vanjski rub svemira,mnoge neobične nebule recimo ona koja se sastoji od pive.
u Središte svemira mjestu na kojem se desija big bang možda je prazan prostor a možda je započeto urušavanje u jedan atom vodika.A možda je cijeli svemir samo jedan mjehurić u nekom oceanu koji je nastao da je neko biće bacilo kamen u baru
[Vrh]
inch

PostPostano: 30.3.2016. sri. 19:07    Naslov: Citirajte i odgovorite

dmeter je napisao/la:

ne bi tako daleko išao,Ali postoji mjesta u svemiru za koje nemamo pojma koji zakoni fizike djeluju.Crne rupe,središte svemira,vanjski rub svemira,mnoge neobične nebule recimo ona koja se sastoji od pive.
u Središte svemira mjestu na kojem se desija big bang možda je prazan prostor a možda je započeto urušavanje u jedan atom vodika.A možda je cijeli svemir samo jedan mjehurić u nekom oceanu koji je nastao da je neko biće bacilo kamen u baru

toplinska pumpa je svojevrsni overunity, zar ne ?
pisao si o frižidru, ili 2. zakonu termodinamike.

nebi ulazio u diskusiju jer znam da znaš a i ja ponešto znam fizike, samo svemir po teoriji big banga, nema središta (usput rečeno..za fre energy je bolje da teorija BB nije točna)..slažem se glede raznih mjesta u svemiru (naš solar sustav, život.. je primjer lokalizma) kao i oko tzv. tamne energije i materije i antimaterije, al to još nije ni mainstream dohvatio pa mi amateri nema šanse da dokučimo.

što se tiče ovog lika, čim taj prodaje preko interneta uređaje i ima tobože patente za nešto što ne može dokazati, a i to se neda patentirati jer znamo što je to..dakle muljaža..i usput je od svega napravio religiju a on je guru ili možda nešto više. Very Happy
[Vrh]
riba

PostPostano: 30.3.2016. sri. 19:57    Naslov: Citirajte i odgovorite

inch je napisao/la:

toplinska pumpa je svojevrsni overunity, zar ne ?

Ne, ne ne i ne!

:facepalm: ...
[Vrh]
inch

PostPostano: 30.3.2016. sri. 21:33    Naslov: Citirajte i odgovorite

riba je napisao/la:

Ne, ne ne i ne!

naravno, da, 'to nije to' ali i je..npr. što znači COP 4 ?

e pa druga stvar je što toplinski strojevi imaju nisku učinkovitost (npr. strirling) pa da zatvoriš krug..ali kao sustav za grijanje to je dokazano i radi.
[Vrh]
dmeter

PostPostano: 31.3.2016. čet. 00:24    Naslov: Citirajte i odgovorite

inch je napisao/la:
samo svemir po teoriji big banga, nema središta (usput rečeno..za fre energy je bolje da teorija BB nije točna)..

Tu se ne slažem sa teorijom bing banga. i ne virujem da je iz singularnosti širenje počelo samo u jednom smjeru.širenje je počelo u najmanje 2 smjera ako ne i u više.Samo šta to mi ne možemo vidjeti niti ćemo ikada vidjeti.
šta se je desilo do 10-44 sekunde mi ne znamo niti teorija može išta dokazati.Isto tako ne znamo šta je na vanjskoj granici svemira.možda se svemir širi u čaši kokakole.mi smo možda mjehurić koji putuje s dna čaše prema površini.niti ima dokaza za ovu moju tvrdnju niti ima dokaza da nije točna.
[Vrh]
riba

PostPostano: 31.3.2016. čet. 09:43    Naslov: Citirajte i odgovorite

inch je napisao/la:
riba je napisao/la:

Ne, ne ne i ne!

Malo prouči, ima puno štiva na internetu. U svakom slučaju niti približno slično kao overunity, radi se samo o premještanju energije, ne u stvaranju.
[Vrh]
stjepan

PostPostano: 31.3.2016. čet. 09:47    Naslov: Citirajte i odgovorite

Više se radi o "obliku" svemira. Svemir (prostor-vrijeme), prema teoriji, nije "unutrašnjost" kugle koja se širi (tada bi imao sredinu), već je svemir "površina" te iste kugle. A površina kugle ne može imati sredinu. Po teoriji, kad bi ispalio metak u bilo kojem smijeru u svemiru, on bi te nakon nekog vremena pogodio u leđa (naravno kad bi metak bio dovoljno brz i kad se ti nebi micao nakon što ga ispališ).

No teško je ljudskom mozgu poistovjetiti 3d prostor koji opaža oko sebe sa nećim što je ustvari 2d (površina kugle).
[Vrh]
inch

PostPostano: 31.3.2016. čet. 11:15    Naslov: Citirajte i odgovorite

dmeter je napisao/la:

Tu se ne slažem sa teorijom bing banga. i ne virujem da je iz singularnosti širenje počelo

Ako je tako onda je free energy moguć..dakle svemir nije pješćani sat koji će na koncu vremena stati, u ravnoteži, big freeze, entropia, i ostalim pretpostavkama.
[Vrh]
inch

PostPostano: 31.3.2016. čet. 11:26    Naslov: Citirajte i odgovorite

riba je napisao/la:

Malo prouči, ima puno štiva na internetu. U svakom slučaju niti približno slično kao overunity, radi se samo o premještanju energije, ne u stvaranju.

Uložiš 1kw (pogon pumpe), izvučeš (premjestiš) 3kw iz okoline = 4kw ! (griješ izolirani prostor...2. zakon T. važi i kuća se hladi polako, 'dizalica' je primjer free energya)

Naravno tebe sigurno zanima konkretno stvaranje energije, sigurno da je i to moguće samo nam treba teorija koja to omogućuje a onda izrada tehnologije. Dakle ljudi rade neke sustave (doduše većina ih ima mađioničaske ambicije, ili to je svrha silnih videa, odnosno i prijevare) a da neznaju što rade i što je energija zapravo.
[Vrh]
grrga

PostPostano: 31.3.2016. čet. 11:55    Naslov: Citirajte i odgovorite

inch je napisao/la:

Uložiš 1kw (pogon pumpe), izvučeš (premjestiš) 3kw iz okoline = 4kw ! (griješ izolirani prostor...2. zakon T. važi i kuća se hladi polako, 'dizalica' je primjer free energya)

Ne bi išlo. Ne možeš zbrojiti energiju koja je utrošena na pogon pumpe sa toplinom koju si dobio. Ako želiš izračunati dobitak onda to treba oduzeti a ne zbrojiti.

npr. klima 3 kW-cop3.

Troši 1 kW struje , daje 3 kw topline. taj jedan kilovat je potrošen vani na rad kompresora.

U usporedbi sa električnim grijačem od 1 kw dobio si 2 kw više toplinske energije a ne 4 kw.
[Vrh]
BB

PostPostano: 31.3.2016. čet. 13:25    Naslov: Citirajte i odgovorite

riba je napisao/la:
inch je napisao/la:
riba je napisao/la:

Ne, ne ne i ne!

Taj COP 4 ili COP 3 ti je razlika da li ćeš uspjeti sa energijom uspjeti o'laditi 4 ili 3 pive pod istim okolnostima za istu količinu sunčevih zraka na panelu.

al na kraju kad se otvori piva, onda više i nije bitna sva ta teorija... plazi jezik
[Vrh]
sanjinr

PostPostano: 31.3.2016. čet. 15:17    Naslov: Citirajte i odgovorite

dmeter je napisao/la:

Tu se ne slažem sa teorijom bing banga. i ne virujem da je iz singularnosti širenje počelo samo u jednom smjeru.širenje je počelo u najmanje 2 smjera ako ne i u više.Samo šta to mi ne možemo vidjeti niti ćemo ikada vidjeti.
šta se je desilo do 10-44 sekunde mi ne znamo niti teorija može išta dokazati.Isto tako ne znamo šta je na vanjskoj granici svemira.možda se svemir širi u čaši kokakole.mi smo možda mjehurić koji putuje s dna čaše prema površini.niti ima dokaza za ovu moju tvrdnju niti ima dokaza da nije točna.

Nisam siguran šta točno misliš pod širenjem u jednom ili dva smjera, ali prema BBT ne postoji središte svemira jer se prasak desio doslovno svugdje. I postoji dokaz za to (pozadinsko zračenje).
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Besplatna energija
Vremenska zona: GMT + 02:00.
Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Stranica 5 / 7.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.