<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Kapanadze generator?!?

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Besplatna energija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
darma

PostPostano: 1.1.2011. sub. 20:02    Naslov: Kapanadze generator?!? Citirajte i odgovorite

Zanima me mišljenje o ovoj Teslinoj ideji, ima li to smisla? ili je rusu radijator pod naponom ,haha Duh

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mike20

PostPostano: 4.12.2011. ned. 11:25    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://www.val-znanje.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2529:kapanandze-ou-device-10w-in-150w-up-to-1kw-out-english&catid=3:video-i-audio&Itemid=61
[Vrh]
eugen

PostPostano: 4.12.2011. ned. 15:56    Naslov: Citirajte i odgovorite

Confused oh ne opet nova ideja sad cu morat jos i ovo ic radit smijeh1
[Vrh]
sirius

PostPostano: 4.12.2011. ned. 16:51    Naslov: Citirajte i odgovorite

eugen je napisao/la:
Confused oh ne opet nova ideja sad cu morat jos i ovo ic radit smijeh1

Naravno.....pa na ljeto idemo e-biciklima đir do Dubrovnika, a uzemljit ćemo se već negdje.....možda u more palac
[Vrh]
mike20

PostPostano: 5.12.2011. pon. 17:06    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nemojte sad tako, pa ako to sve i ne radi tak kak piše, pa vidite koliko truda ima sve te žice namotati, pospajati, uzemljiti Very Happy
[Vrh]
sirius

PostPostano: 5.12.2011. pon. 20:23    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad sam bio klinac radio sam prijemnik bez napajanja. Razvučeš 20 metara žice na jednu stranu, a na drugu spojiš nekakvo uzemljenje, mazneš slušalicu iz telefonske govornice, nabaviš kakvu slabašnu diodu, namotaš malo žice oko komada ferita, najbolje iz pokvarenog radija, pospajaš i radi. Very Happy Ja nisam elektroničar, ali prijatelj mi je savjetovao kako da to složim i radilo je. Sad vidim da postoji i predajnik. Nego očito je da postoji energija oko nas, samo je ne znamo "uhvatiti". Ili nećemo Upitnik Nego problem s takvim prijemnikom je kod grmljavine Sad
Ovdje piše nešto o predajniku, a negdje ću potražiti o prijemniku. Ili ako tko ima nek stavi.
http://www.elektronika.ba/713/radio-predajnik-sa-kristalom-bez-napajanja/
[Vrh]
sirius

PostPostano: 17.12.2011. sub. 19:09    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ni 5 minuta nakon što sam napisao ovaj post iznad, opalio je grom u stup ispred kuće, preskočio moju traljavu sklopku i spržio mi napajanje u kompu. Hm..... Upitnik
Sad sam čitao ovo o Hitlerovim letećim tanjurima i vrlo sam radoznao ima li tu istine. Ako ima, kad bi veći broj ljudi došao do takvih znanja korporacije to više ne bi mogle skrivati. Činjenica je da postoje nerazjašnjene stvari, pa svakome na volju o čemu se tu radi. Very Happy http://www.fx-files.com/x-files/aliens/197-letei-tanjiri-najstroe-uvana-tehnologija-prvi-deo-prevesti.html Kad bi postojao uređaj za antigravitaciju, bar u nekom postotku, mene više ne bi mučile uzbrdice. Dimilo bi se iz letećeg tanjura i po njemu bih lijepio rebra. smijeh1 Koga zanima ovdje ima još toga....http://www.scribd.com/doc/31595863/NLO-nacisti-tehnologija

Zadnja promjena: sirius; 17.12.2011. sub. 19:29; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
MP

PostPostano: 17.12.2011. sub. 19:20    Naslov: Citirajte i odgovorite

sirius je napisao/la:
Kad sam bio klinac radio sam prijemnik bez napajanja. Razvučeš 20 metara žice na jednu stranu, a na drugu spojiš nekakvo uzemljenje, mazneš slušalicu iz telefonske govornice, nabaviš kakvu slabašnu diodu, namotaš malo žice oko komada ferita, najbolje iz pokvarenog radija, pospajaš i radi. Very Happy Ja nisam elektroničar, ali prijatelj mi je savjetovao kako da to složim i radilo je. Sad vidim da postoji i predajnik. Nego očito je da postoji energija oko nas, samo je ne znamo "uhvatiti". Ili nećemo Upitnik Nego problem s takvim prijemnikom je kod grmljavine Sad
Ovdje piše nešto o predajniku, a negdje ću potražiti o prijemniku. Ili ako tko ima nek stavi.
http://www.elektronika.ba/713/radio-predajnik-sa-kristalom-bez-napajanja/

imam negdje , ke najdem Smile
nego mene više zanima dali je neko probao napraviti sličnu varijantu transformatora , s time da u jezgru implementira magnete , nešto kao battery booster ..
[Vrh]
creatin

PostPostano: 17.12.2011. sub. 20:34    Naslov: Citirajte i odgovorite

sirius je napisao/la:
Ni 5 minuta nakon što sam napisao ovaj post iznad, opalio je grom u stup ispred kuće, preskočio moju traljavu sklopku i spržio mi napajanje u kompu. Hm..... Upitnik
Sad sam čitao ovo o Hitlerovim letećim tanjurima i vrlo sam radoznao ima li tu istine. Ako ima, kad bi veći broj ljudi došao do takvih znanja korporacije to više ne bi mogle skrivati. Činjenica je da postoje nerazjašnjene stvari, pa svakome na volju o čemu se tu radi. Very Happy http://www.fx-files.com/x-files/aliens/197-letei-tanjiri-najstroe-uvana-tehnologija-prvi-deo-prevesti.html Kad bi postojao uređaj za antigravitaciju, bar u nekom postotku, mene više ne bi mučile uzbrdice. Dimilo bi se iz letećeg tanjura i po njemu bih lijepio rebra. smijeh1 Koga zanima ovdje ima još toga....http://www.scribd.com/doc/31595863/NLO-nacisti-tehnologija

Poznavajuci tebe trazio bi neki tanjur koji se puno ne grije Smile
[Vrh]
ogi
Site Admin

PostPostano: 18.12.2011. ned. 12:18    Naslov: Citirajte i odgovorite

sirius je napisao/la:

Neka malo i HEPovci osjete kako je to kad im se isključi struja Vrag
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
MP

PostPostano: 18.12.2011. ned. 21:33    Naslov: Citirajte i odgovorite

[img=http://img854.imageshack.us/img854/5461/prijemnik.th.jpg]

umjesto slušalice žaruljica ili ledica će svjetliti , što jači signal to jače svijetli (sa promj. kondićem treba podesiti na neku stanicu - srednjevalnu)[/url]
[Vrh]
MP

PostPostano: 18.12.2011. ned. 21:50    Naslov: Citirajte i odgovorite

ogi je napisao/la:

ne osjete previše Mad
[Vrh]
sirius

PostPostano: 18.12.2011. ned. 23:35    Naslov: Citirajte i odgovorite

MP je napisao/la:
ogi je napisao/la:

ne osjete previše Mad

Ma ja sam taj hepovac Embarassed . Osjetit ću kad mi skinu plaću. Sad Ako treba nek skidaju. Samo mislim da bi je prije trebalo drugima povećati i razviti proizvodnju i izvoz nečega. Ako ćemo samo rezati i štedjeti, nema tu sreće. Ali tu opet sumnjam u teoriju zavjere, pa sumnjam i da će nam uskoro ići na bolje. Najpametnije da svatko za sebe, bez previše talasanja štedi i ušićari gdje i koliko može. I sreća pa radim u Proizvodnji, pa nemam veze s ovima što isključuju. Smile
[Vrh]
MP

PostPostano: 19.12.2011. pon. 10:56    Naslov: Citirajte i odgovorite

sirius je napisao/la:
MP je napisao/la:
ogi je napisao/la:

ne osjete previše Mad

Ma ja sam taj hepovac Embarassed . Osjetit ću kad mi skinu plaću. Sad Ako treba nek skidaju. Samo mislim da bi je prije trebalo drugima povećati i razviti proizvodnju i izvoz nečega. Ako ćemo samo rezati i štedjeti, nema tu sreće. Ali tu opet sumnjam u teoriju zavjere, pa sumnjam i da će nam uskoro ići na bolje. Najpametnije da svatko za sebe, bez previše talasanja štedi i ušićari gdje i koliko može. I sreća pa radim u Proizvodnji, pa nemam veze s ovima što isključuju. Smile

Aaaaa , nisi ti pravi HEP-ovac Very Happy
onaj pravi nebu osjetil na plaći palac
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Besplatna energija
Vremenska zona: GMT + 02:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.