<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Hitno! - udomljavanje psa

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Poklanjam
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ogi
Site Admin

PostPostano: 17.4.2009. pet. 20:52    Naslov: Hitno! - udomljavanje psa Citirajte i odgovorite

Bez obzira na veličinu,voli se maziti, igrati, družiti. Voli jako i djecu, jedini je problem što od oduševkljenja skače pa ga se ljudi prestraše jer misle da će ih ugristi. Što se toga tiče, do sada nikoga nije ugrizao. Cijepljen je redovito svake godine. Uz njega ide i njegova kućica, također na poklon kao i sve njegove igračke. Ako baš mora biti na lancu, onda molim da lanac nije kraći od 5 metara. Voli da se s njim ide u šetnju, ja ga obično onda držim na lajni. Kad hoću da se pošteno istrči, pustim ga oko pola 10 navečer samoga van i sam sa vraća za cca 20 - 30 min. Osim ako se neka kuja tjera, onda ga nemogu uhvatiti osim trikovima.

Mirjana 098-241-208

PS
Oglas iz usluge
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
viktor_13

PostPostano: 17.4.2009. pet. 21:04    Naslov: Re: Hitno! - udomljavanje psa Citirajte i odgovorite

EV je napisao/la:

Kad hoću da se pošteno istrči, pustim ga oko pola 10 navečer samoga van i sam sa vraća za cca 20 - 30 min. Osim ako se neka kuja tjera, onda ga nemogu uhvatiti osim trikovima.

smijeh1 smijeh1 smijeh1 smijeh1 smijeh2 smijeh2 smijeh2 smijeh2 smijeh2 smijeh trlja oci
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Poklanjam
Vremenska zona: GMT + 02:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.