<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Električni romobil...gdje i kako?

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Ostala e-vozila
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
komrad Zakhaev

PostPostano: 7.6.2010. pon. 20:05    Naslov: Električni romobil...gdje i kako? Citirajte i odgovorite

ima dosta tema al nisam htio bumpat neznam je li tu dozvoljeno nakon nekog vremena kao refresh starih tema :/ uglavnom... ne znam nista o ovome sjetio sam se prije par dana da mi je to neki prijatelj imao... imam 14 godina zelio bih vozit skuter ali ipak ne vjerujem da je bezveze zakon tek sa 16 god.. pa jos 2 god cemo pricekat Smile...
mislim ljeti po bracu voziti...ali ne po uzbrdici nego po mjestu(povlja) cujem da ide oko 20 km/h do daske.. je li moze netko ista pojasnit ne razumijem se bas u to zelio bih nauciti sve o tome i tako.. glavno pitanje je prvo DI GA NABAVITI recimo u zgb-u?

Zahvaljujem svim dobrim ljudima koji imaju razumjevanja za pocetnike... nitko se nije rodio naucen Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ogi
Site Admin

PostPostano: 7.6.2010. pon. 22:18    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobrodosao na forum! Smile

Stare teme mozes uvijek dizat palac
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
dangerzone

PostPostano: 8.6.2010. uto. 00:07    Naslov: Re: Električni romobil...gdje i kako? Citirajte i odgovorite

komrad Zakhaev je napisao/la:
ima dosta tema al nisam htio bumpat neznam je li tu dozvoljeno nakon nekog vremena kao refresh starih tema :/ uglavnom... ne znam nista o ovome sjetio sam se prije par dana da mi je to neki prijatelj imao... imam 14 godina zelio bih vozit skuter ali ipak ne vjerujem da je bezveze zakon tek sa 16 god.. pa jos 2 god cemo pricekat Smile...
mislim ljeti po bracu voziti...ali ne po uzbrdici nego po mjestu(povlja) cujem da ide oko 20 km/h do daske.. je li moze netko ista pojasnit ne razumijem se bas u to zelio bih nauciti sve o tome i tako.. glavno pitanje je prvo DI GA NABAVITI recimo u zgb-u?

Zahvaljujem svim dobrim ljudima koji imaju razumjevanja za pocetnike... nitko se nije rodio naucen Smile

Pricao mi je netko da ima elektricnih skutera za koje ne treba dozvola i registracija i da su brzine do 29km/h. S malo znanja bi se tako necem dala pojacat baterija da malo brze ili jace ide ali morat ces sam potrazit detalje...
[Vrh]
DompaEV

PostPostano: 8.6.2010. uto. 04:48    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije bas ZG, al nije ni predaleko od ZG... Wink
http://mar.hr/elektricni-bicikli/
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
komrad Zakhaev

PostPostano: 23.6.2010. sri. 13:41    Naslov: Citirajte i odgovorite

zvao sam budinsky ali oni nemaju to ove godine. jel imate ideje di bi jos to mogo kupit. jel ima to netko od vas ih prijatelja ili bilo kog kog poznate..
ako saznate ista molim vas napisite.
hvala
Smile
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Ostala e-vozila
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir: