<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Dok na tracnicama

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Ostala e-vozila
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
DompaEV

PostPostano: 19.11.2009. čet. 11:01    Naslov: Dok na tracnicama Citirajte i odgovorite

Kako brod prebacit preko brane...

http://englishrussia.com/?p=1676

Svasta ima u toj Rusiji...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Pero

PostPostano: 19.11.2009. čet. 20:08    Naslov: Citirajte i odgovorite

Stari rimljani su prebacivali galije preko Osorskog tjesnaca jos prije 2000 i kusur godina je se s latinskim jedrom nije moglo ploviti uy vjetar,
Grad Osor na otoku Cresu je tada brojao i do 50000 stanovnika, za razliku od 500 danas.

Da ne zaboravim, tada su Cres i losinj bili jedan otok, tj. jos nije bija prokopan kanal.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Barba

PostPostano: 19.11.2009. čet. 20:21    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pero
Vidit čemo sutra kako če naši ,po drugi put,provat izvuč nasukani Polo.Najavljeno za sutra,pomoču zračnih jastuka i primištanjem tereta (zar ga nisu i zadnji put primištali ) .
[Vrh]
Pero

PostPostano: 19.11.2009. čet. 20:28    Naslov: Citirajte i odgovorite

Barba je napisao/la:
Pero
Vidit čemo sutra kako če naši ,po drugi put,provat izvuč nasukani Polo.Najavljeno za sutra,pomoču zračnih jastuka i primištanjem tereta (zar ga nisu i zadnji put primištali ) .

Ako su zeli holandeze za odsukavanje, nicemu se ne cudim. Ja ovdje u Aleksandriji upravo krpam njihove greske na jednom hopper dredgeru.
Sada imam pod svojom komandom osam holandeza od kojih su dva upotrebljiva...

Problem je kod takvih havarija da se pokusava ustediti dvadesetak tisuca dolara pa se popusi i preko milion. S obzirom na ono ca sam cuja, cini mi se da ce Marko Polo poci ravno u rezaliste (nakon odsukavanja).

Ono ca mi nije jasno, u Hrvatskoj ima podosta ljuci koji su mogli odraditi posao i odsukati brod, a onaj koji odlucuje o cijelom poslu, nema pojam ca uopce treba napraviti.
Zalosno je kako politicari unistavaju vrhunski ugled nasih strucnjaka, uskoro cu morati sakrivati svoje porijeklo k'o zmija noge. Mad
Ja bih ga moga odsukati i popraviti za manje od 1.5 miliona $, iako nisam previse strucan s brodskom konstrukcijom, barem znam kamo se treba obratit...
[Vrh]
Barba

PostPostano: 19.11.2009. čet. 22:35    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pero
Kažeš ti da"u Hrvatskoj ima podosta ljudi koji su mogli odraditi posao i dsukati brod, a onaj koji odlučuje o cijelom poslu,nema pojma ca uopče treba napraviti ".
Sada bi te ja pita ovako glasno.Kako če se inače maznit velika lova ako se posao da nekom ko to zna napraviti.Lakše se sakrije ako ide priko stranih banaka ( oču reć ,provizija se lakše primisti na neki drugi račun pod izgovoron da su plačeni strani savjetodavci ).
Vidit čemo sutra šta će bit .Samo da ne pogodiš di će završit.Inače mi ne radimo brodove !!!!!!!!!
[Vrh]
ogi
Site Admin

PostPostano: 19.11.2009. čet. 22:47    Naslov: Citirajte i odgovorite

Barba je napisao/la:
Kako če se inače maznit velika lova

Svi znamo sve ali ocito jos ne kuzimo da je to lova iz naseg dzepa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Barba

PostPostano: 20.11.2009. pet. 22:17    Naslov: Citirajte i odgovorite

EV
Znam da mi znamo (skoro) sve ali uvik mislimo kako je to lova od onog do nas .Tu je problem .
Kako javljaju, danas je brod odsukan sa"" Nizozemskom pameti a sa hrvatskom snagom "".Lipa slika u svitu ,nema šta.Oni pametni a mi glupi a jaki !!!!!
Još samo da vidimo koliko nas košta to njihovo pametovanje ili naša glupost pa da pribrojimo i onda podilimo po svakom građaninu HR .

Samo da ga ne odvezu na popravak u neku drugu zemlju !!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh]
Pero

PostPostano: 21.11.2009. sub. 19:59    Naslov: Citirajte i odgovorite

Barba je napisao/la:
EV
Znam da mi znamo (skoro) sve ali uvik mislimo kako je to lova od onog do nas .Tu je problem .
Kako javljaju, danas je brod odsukan sa"" Nizozemskom pameti a sa hrvatskom snagom "".Lipa slika u svitu ,nema šta.Oni pametni a mi glupi a jaki !!!!!
Još samo da vidimo koliko nas košta to njihovo pametovanje ili naša glupost pa da pribrojimo i onda podilimo po svakom građaninu HR .

Samo da ga ne odvezu na popravak u neku drugu zemlju !!!!!!!!!!!!!!!

Barba, neka ga odvezu u neku drugu zemlju, tada cu i ja dobiti dobro placeno delo. Ako ostane na popravku doma, nema sanse da mi netko izbije iz dzepa preko 70% prihoda na ime haraca.

Holandezi nam prodaju pamet doma, a ja njima prodajem pamet okolo. Sto se mene osobno tice, ja ne vidim problema, ali mi je za koliko smo se nisko spustili.
Ki god je radija u Africi vise od mjesec dana, znat ce ca sam mislija reci...
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Ostala e-vozila
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.