<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Promjena smjera vrtnje motora

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Kontroleri
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Daddy_o7

PostPostano: 20.7.2008. ned. 19:06    Naslov: Promjena smjera vrtnje motora Citirajte i odgovorite

Pozdrav
Vidio sam negdje na forumu da se u kontroleru može promjeniti smjer vrtnje motora pa ako može neko malo uputstvo kako to što jednostavnije napraviti. Naime zanima me da li se onda gubi garancija na kontroler i da li se može nešto desiti motoru i da li će imati iste performanse ako se vrti u drugom smjeru? Wink
Zahvaljujem
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ogi
Site Admin

PostPostano: 20.7.2008. ned. 19:41    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bilo bi logicno da si pogledao u temi posvecenoj V48 motoru Wink

http://e-vozila.com/forum/viewtopic.php?t=63&postdays=0&postorder=asc&start=15

Motoru je svejedno u kojem se smjeru vrti

Mi jamcimo ispravan rad dijelova, ali ne i da ce tvoji zahvati biti uspjesni Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Pero

PostPostano: 20.7.2008. ned. 22:13    Naslov: Re: Promjena smjera vrtnje motora Citirajte i odgovorite

Daddy_o7 je napisao/la:
Pozdrav
Vidio sam negdje na forumu da se u kontroleru može promjeniti smjer vrtnje motora pa ako može neko malo uputstvo kako to što jednostavnije napraviti. Naime zanima me da li se onda gubi garancija na kontroler i da li se može nešto desiti motoru i da li će imati iste performanse ako se vrti u drugom smjeru? Wink
Zahvaljujem

Dodjes do mene pa cu ti pokazati ca trebas storiti. Cool
Imam jedan rezervni kontroler pa nije problem da ti ga otvorim i pokazem. Jedino nemam dvopolnih konektora, trebalo bi pogledati u Chipoteci.
[Vrh]
Daddy_o7

PostPostano: 20.7.2008. ned. 22:26    Naslov: Citirajte i odgovorite

EV je napisao/la:
Bilo bi logicno da si pogledao u temi posvecenoj V48 motoru Wink

http://e-vozila.com/forum/viewtopic.php?t=63&postdays=0&postorder=asc&start=15

Motoru je svejedno u kojem se smjeru vrti

Mi jamcimo ispravan rad dijelova, ali ne i da ce tvoji zahvati biti uspjesni Wink

Pa pošto sam vidio taj thread bilo mi je logično da pitam da li je dovoljno samo lemljenje tih dvaju kontakata ili postoji neki drugačiji raspored u nekom novom kontroleru kojeg recimo ja imam ili ima još neka điđa-miđa koja se ne vidi na slici a koja bi mogla predstavljati problem. Eto u tom smislu sam pitao... Cool
A kako vidim da nema nikakvih prepreka u tom lemljenu spojeva preuzimam svu odgovornost da ću taj posao obaviti krajnje pedantno pa makar izgubio garanciju. No ne bih volio da mi se desi da nakon što zalemim i spojim na motor kontroler počne da se ponaša kao stroj za maglu odnosno da nešto pregori ili zadimi. A što se tiče motora vjerujem da je u tom slučaju garancija održana jer kako si i sam rekao motoru je svejedno u kojem smjeru se vrti.. Wink
No kad malo promislim, vjerujem da bi mi društvo s foruma rado pomoglo ako nešto i ode tako da nema problema.... palac
[Vrh]
Daddy_o7

PostPostano: 20.7.2008. ned. 22:28    Naslov: Re: Promjena smjera vrtnje motora Citirajte i odgovorite

Pero je napisao/la:
Dodjes do mene pa cu ti pokazati ca trebas storiti. Cool
Imam jedan rezervni kontroler pa nije problem da ti ga otvorim i pokazem. Jedino nemam dvopolnih konektora, trebalo bi pogledati u Chipoteci.

Ajde može, donesem i pivu Very Happy ...ali ako bude kiše može i u torek.. Wink
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Kontroleri
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.