<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Punjači za vozila u regiji
Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Punionice
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Cose

PostPostano: 29.12.2020. uto. 11:44    Naslov: Citirajte i odgovorite

creatin je napisao/la:
grrga je napisao/la:
Već vas vidim kako prodajete strujaše i vraćate se na LPG pošto je nekima osjetno jeftiniji. Sad se samo treba još javiti netko sa Golfom 1.5D i reći da troši 4 L plavog lol Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Wink

C3 1.5D, nekih 45kW trosi izmedju 4.5 - 5 litara na 115-120 km/h Smile

VW TDI motori na 150km/h trose 7.5-8 litara, ali racunao sam jednu zanimljivu stvar u vezi svoje Mazde 2.0 LPG - Prius bi bio stedljiviji jedino po gradu (gdje ne vozimo Mazdu nego Zoe), a na otvorenoj cesti i autoputu je Mazda stedljivija ili tu negdje (financijski, ne po litrama potrosnje).

Recimo ovih 9 litara plina na otvorenoj cesti uz jako brzu voznju je ekvivalent jako stedljive voznje Priusa (4-4.5 litre) i zivo me zanima koliko bi trosio da ga vozim tako brzo i preticem kao s Mazdom.

Na autocesti je Prius Ok do nekih 120-130km/h, poslije toga pocne puno vise trositi i motor bude jako glasan.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grana

PostPostano: 29.12.2020. uto. 18:20    Naslov: Citirajte i odgovorite

testdriver je napisao/la:

istina je da plin dosta prišpara ali ima zajebancije kao i kod svakog auta na benzinski motor, tako da je struja preporod, pogotovo oko tih briga sa servisom, ovo samo voziš i mjenjaš gume Very Happy, evo već dvije godine i nakon 100.000 km napravljenih na struju...pa nebi se vratio plinu, baš da moram, eto u tom slučaju samo

Odnio si mi rič iz usta...vidio si moju škodu, u nju ulažem doslovno samo u mehaniku i u prosjeku je opet oko 100 eura mjesečno. Estetski bih uložio nešto samo ako me ne pusti na tehničkom pregledu. I sada ima kvar na plinskoj instalaciji koji mi u servisu nisu usplili popraviti pa moram sam. Radi toga sam ovaj mjesec, uz sve ostalo, samo na benzin oko 1500kn sprašio Confused
[Vrh]
testdriver

PostPostano: 29.12.2020. uto. 19:52    Naslov: Citirajte i odgovorite

Grana je napisao/la:
testdriver je napisao/la:

istina je da plin dosta prišpara ali ima zajebancije kao i kod svakog auta na benzinski motor, tako da je struja preporod, pogotovo oko tih briga sa servisom, ovo samo voziš i mjenjaš gume Very Happy, evo već dvije godine i nakon 100.000 km napravljenih na struju...pa nebi se vratio plinu, baš da moram, eto u tom slučaju samo

Odnio si mi rič iz usta...vidio si moju škodu, u nju ulažem doslovno samo u mehaniku i u prosjeku je opet oko 100 eura mjesečno. Estetski bih uložio nešto samo ako me ne pusti na tehničkom pregledu. I sada ima kvar na plinskoj instalaciji koji mi u servisu nisu usplili popraviti pa moram sam. Radi toga sam ovaj mjesec, uz sve ostalo, samo na benzin oko 1500kn sprašio Confused

jedino se bolji uređaj isplati, na jednom đzipu sam odradio 150.000 km na plin i to samo za 2 izmjene filtera plina, auto je radio na plin vrhunski i poslje sam ga prodao

onda smo za fiat punto kupili jeftinji plin i svako malo u servis, a za hyundai plin top kvalitete i 50.000 km i još servisa nije vidio
[Vrh]
rkahler

PostPostano: 20.1.2021. sri. 12:55    Naslov: Citirajte i odgovorite

https://lokalni.vecernji.hr/gradovi/hep-pocinje-naplacivati-punionice-gradske-u-koprivnici-ostaju-besplatne-22145
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Punionice
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Stranica 22 / 22.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.