<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Citroen Berlingo electique!

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Nudim
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Roman

PostPostano: 19.8.2017. sub. 22:33    Naslov: Citroen Berlingo electique! Citirajte i odgovorite

Prodajem Citroen Berlingo electrique, tvornički električni dostavni auto iz 1998 godine u kojega sam stavio 56 komada litijevih čelija LiFePo4 od 50 Ah tako da sada ima oko 8,96 kwh struje što mu omogućava domet od oko 60 km. Ja sam se njime vozio godinu dana i prešao 750 milja, sada sam ga ponovno registrirao tako da je registriran do 18.08.2018. No budući da meni teretno vozilo stvarno ne treba ustupio bih ga nekome kome stvarno treba.

Na njemu sam promijenio oba zadnja amortizera, pakne i kočione cilindre te gumene lajtunge na zadnjoj osovini te ugradio pregradu između putničkog i teretnog prostora tako da je sada sto posto ispravan i spreman za vožnju. Treba još smisliti sistem vodenog hlađenja Sagem boxa koji se pri punjenju dosta grije te ukrotiti punjač kako bi dobro radio sa litijevim baterijama.

Cijena auta sa akumulatorima je izašla 3.500 € pa ga za toliko i nudim onome kome stvarno treba teretno vozilo.

Inače glavni tehnički podaci iz brošure su max snaga motora 28 kw, maksimalni okretni moment 180 Nm, maksimalna brzina 100 km/h. Evo i par slikica auta prije nego je došao u moje ruke: http://imgur.com/a/cqaxk Na slikama se vidi volan na desnoj strani što je i normalno budući da je auto došao iz engleske. Treba neko vrijeme za privikavanje a kada se čovjek privikne nema problema u vožnji po gradu.

Inače su sve baterije u motornom prostoru tako da za povećanje dometa može se lako dodati još čelija u prostor za baterije ispod tovarnog dijela ili jednostavno umjesto 50 Ah čelija staviti 100 Ah čelije u kutiju koja se nalazi u motornom dijelu. Zato nudim mogućnost kupnje i bez baterija koje bih ja onda upotrijebio u Traubeku. U tome slučaju bi cijena vozila pala za 10.360,00 kuna koliko su koštale baterije.

Za sva pitanja i dogovore oko pregleda vozila možete se slobodno javiti na pp ili ovdje u postu oglasa. Zahvaljujem na pažnji!

Zadnja promjena: Roman; 10.10.2017. uto. 19:07; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Roman

PostPostano: 10.10.2017. uto. 19:04    Naslov: Citirajte i odgovorite

Riješen je problem hlađenja Sagem boxa i ukroćen je punjač tako da sada citrića može koristiti i osoba koja nema iskustva sa samogradnjama i električnim autima. Samo uštekaj u struju, kada se napuni sam se isključi, otkopčaj žicu i vozi... Smile
[Vrh]
Roman

PostPostano: 11.11.2017. sub. 10:44    Naslov: Citirajte i odgovorite

Punjenje bez nadzora i hlađenje detaljno isprobano i sve radi kako je i zamišljeno. Cijena je ostala ista 3.500 € i onda po noći puni, po danu vozi... Smile
[Vrh]
Roman

PostPostano: 17.2.2018. sub. 18:37    Naslov: Citirajte i odgovorite

Berlingo i dalje čeka svog novog sretnog vlasnika koji će ga paziti i maziti kao i sadašnji a i bolje. Smile
[Vrh]
Roman

PostPostano: 23.3.2018. pet. 14:15    Naslov: Citirajte i odgovorite

Punto je na[ao novog sretnog vlasnika pa se nadam da 'e i moj Berlingo imati tu sudbinu kako bi veselo i dalje voyio novog vlasnika i njegove stvari.
[Vrh]
Roman

PostPostano: 21.8.2018. uto. 17:57    Naslov: Citirajte i odgovorite

bump
[Vrh]
Roman

PostPostano: 25.8.2018. sub. 10:02    Naslov: Citirajte i odgovorite

Citriću je danas produžena rega tako da vrijedi do 25.08.2019. Cijena je ostala ista 3.500 € pa kone treba električni... Smile
[Vrh]
Roman

PostPostano: 15.12.2018. sub. 21:42    Naslov: Citirajte i odgovorite

Citrić je i dalje u ponudi
[Vrh]
Roman

PostPostano: 29.5.2019. sri. 12:49    Naslov: Citirajte i odgovorite

bump
[Vrh]
Roman

PostPostano: 26.8.2019. pon. 16:53    Naslov: Citirajte i odgovorite

Budući da sam kupio Konu treba mi mjesto u garaži pa i dalje prodajem Citroen Berlingo. Za tjedan dana ću ga registrirati pa i takav regan godinu dana prodajem po sniženoj cijeni od 3000 €. Citrić je idealan za male obrtnike, razne dostave po gradu i sl. Tko ga kupi neće požaliti znam to iz svojeg 12 godišnjeg iskustva sa EV. Smile
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Nudim
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.