<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Automobil koji ide na vodu?
Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Besplatna energija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nixa

PostPostano: 19.6.2008. čet. 13:16    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ak se ja nebrem popišati u rezervoar i tpelati se, onda ne priznam! plazi jezik
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
zega

PostPostano: 19.6.2008. čet. 13:46    Naslov: Re: Automobil koji ide na vodu? Citirajte i odgovorite

reiche06 je napisao/la:

Opet, odma bi kupio tri ovakva auta ako je ovo istina, ali sve mi ovo smrdi na STEORN, koja je isto bila "kompanija" a na kraju...

Cuj razlika je velika, steorn je kenjao i kenjao i nista nije pokazao, nesto tajno, bit će ovo ono i nakraju se posrao (moguce je da je to bila navlakusa za naftase u stilu ko ce vise ponudit pa na kraju eh mali problemcici mi smo se u biti zajebunili malo...)
A ovi voze auto!
E sad nazvat dogovorit prezentaciju kupit kartu za Japan i deri!
Stavi se u kozu nekoga ko ima nesto tako (u bilo kojem smislu) imas jedan primjerak, pa ti nitko ne vjeruje pa te svi pljuju pa dodje par strucnjaka i evaluira ti aparaturu i kaze da da mozda, je cudno je, oce nece, pa i sansa je da ce ti neki lokalni tajkuncic lanca benzinskih pumpi a mozda i koja veca kompanija poslat nekog mangu (to je tak jeftino i jednostavno a benefit ima je nemjerljiv) da te uvjere da to sto radis nije dobrodoslo... a jos nisi nikud dosao lokalno a na drugom kraju svijeta se mozes slikat od tebe samo sprdacina!
Pa kak je netko na forumu rekao, pa LPG (autoplin) tek sad pocinje svoj uzlet 30 godina je bio marginaliziran, a to je nesto nama normalno kao dobar dan, zakaj toga nema SVAKI auto?!
z
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
viktor_13

PostPostano: 19.6.2008. čet. 14:12    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako ovaj auto ne troši 20 litara na 100km onda sam ja budala.
Ja vjerujem da troši puno vode na 100km jer voda nije toliko jaka kao benzin ili nafta.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gec

PostPostano: 19.6.2008. čet. 14:29    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gledao sam jučer cijelo veće Youtube, imate HHO vozila koliko hoćeš, ovaj tip ima kontakt sa dosta ljudi i kaže da se ekipa više ili manje uspješno vozi, ja neću puno filozofirati dok ne isprobam, kad se vratim iz mora napraviti ću ovaj dio za elektrolizu, to mi je jedan dan posla. Probati ću prvo da vidim da li brener gori i one fore sa nezagrijavanjem sapnice, ako je plin zapaljiv ubrizgavam ga u ženin auto Very Happy pa ako rukne nije velika šteta smijeh1 Tip kaže da plin uopće nije opasan, čak ga je i tlačio u neku bocu.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
inch

PostPostano: 19.6.2008. čet. 16:34    Naslov: Citirajte i odgovorite

reiche06 je napisao/la:
A nije istina da ih sve poubija naftni lobi..
Konkretno gdje su svi ti silni auti na vodu i zašto ako su ljudi koji to rade toliko sigurni u to, zašto ne otvore radionu u kojoj će za 100/1000/10000 kn ugrađivati to u automobile drugima..nego uvijek neke skice, koje su najblaže rečeno manjkave...

preko 4 dimenzije dođu do njih, tako znaju koji zaista nešto imaju a koji su bleferi. Shocked

inače ovi koji masovno zatrpavaju net takvim informacijama rade za naftaše i cilj je suprotan ili dezinformiranje.

čitaj malo Icke-a pa ćeš vidjeti da i ima smisla. Rolling Eyes
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lighty

PostPostano: 20.6.2008. pet. 02:12    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Gec

Ako vec zelis smanjiti potrosnju benzina dodavanjem HHO u smjesu, onda bi ti mozda bila zanimljiva solucija u kojoj se preradjena svjecica koristi i za paljenje smjese i za pretvaranje vodene pare u HHO odmah na ulazu u cilindar. Dizajn navodno radi i ima logike iza toga.

http://rapidshare.com/files/123690441/DUAL_ANODE_COAXIAL_SPARK_PLUG_INJECTOR.pdf.html

A sto se tice potpune konverzije motora sa unutarnjim sagorijevanjem jedan od najboljih video tutoriala za nauciti osnove (ne koristi se HHO nego H2, ali princip je isti) je:

Osim ovih stvarcica proguglaj malo pojam GEET. Stvarcicu sam vidio uzivo kako tjera kosilicu na mjesavinu goriva i vode (70/30),
[Vrh]
reiche06

PostPostano: 20.6.2008. pet. 08:58    Naslov: Citirajte i odgovorite

inch je napisao/la:
reiche06 je napisao/la:
A nije istina da ih sve poubija naftni lobi..
Konkretno gdje su svi ti silni auti na vodu i zašto ako su ljudi koji to rade toliko sigurni u to, zašto ne otvore radionu u kojoj će za 100/1000/10000 kn ugrađivati to u automobile drugima..nego uvijek neke skice, koje su najblaže rečeno manjkave...

preko 4 dimenzije dođu do njih, tako znaju koji zaista nešto imaju a koji su bleferi. Shocked

inače ovi koji masovno zatrpavaju net takvim informacijama rade za naftaše i cilj je suprotan ili dezinformiranje.

čitaj malo Icke-a pa ćeš vidjeti da i ima smisla. Rolling Eyes

Aha, Icke... ako su ta "bića" tako moćna da se šetkaju po dimenzijama, i mijenjaju oblike.. šta će im ova svjetovna bogatstva i sl, zašto onda uopće ne stvaraju sami novac i takve stvari.. mislim rekao je taj Icke svašta zanimljivog, ali je malo pretjerao... smijeh1
[Vrh]
inch

PostPostano: 20.6.2008. pet. 11:15    Naslov: Citirajte i odgovorite

reiche06 je napisao/la:

Aha, Icke... ako su ta "bića" tako moćna da se šetkaju po dimenzijama, i mijenjaju oblike.. šta će im ova svjetovna bogatstva i sl, zašto onda uopće ne stvaraju sami novac i takve stvari.. mislim rekao je taj Icke svašta zanimljivog, ali je malo pretjerao... smijeh1

upravljaju ljudima, a kao su oni i materijalni (ova ekipa na zemlji) potrebno im je to što uzimaju - energiju kojom se hrane Shocked ..možda icke je malo pretjerao (u smislu da je pojednostavio) ali nije on jedini koji je ovo ispričao, npr. uzmimo sjeverno američke indijence..afričke domorodce ili pak aboridžine.

ako te zanima možemo o ovome jer sam se bavio i bavim, ali na drugom mjestu možda chatu, da ne spamamo toipic. Rolling Eyes
[Vrh]
Free Energy

PostPostano: 23.6.2008. pon. 14:40    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da tipovi koji si slože auto na vodu ne galame okolo da ih netko ne bi likvidirao i to je cijela priča.
[Vrh]
ivans

PostPostano: 23.6.2008. pon. 21:23    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sta kazete na ovo http://www.ivantic.net/Energija.htm
[Vrh]
inch

PostPostano: 23.6.2008. pon. 22:35    Naslov: Citirajte i odgovorite

a što reći nego da je to to.
[Vrh]
Free Energy

PostPostano: 24.6.2008. uto. 11:10    Naslov: Citirajte i odgovorite

nice Smile
[Vrh]
timon

PostPostano: 24.6.2008. uto. 19:28    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne kuzim, na koji nacin to stedi energiju? Nije li to malo kompliciranija izvedba el. motora kojeg napaja generator pokretan tim istim el. motorom??? Confused Da to zbilja radi, danas ne bi vladala naftna kriza. Rolling Eyes
[Vrh]
Free Energy

PostPostano: 26.6.2008. čet. 22:26    Naslov: Citirajte i odgovorite

u biti naftna kriza ni ne postoji.
[Vrh]
Pero

PostPostano: 27.6.2008. pet. 05:16    Naslov: Citirajte i odgovorite

Free Energy je napisao/la:
u biti naftna kriza ni ne postoji.

Pogledaj si malo racun za struju. Shocked
Postoji kriza, naftni lobi pokusava stopirati druge nacine za pokretanje vozila, ali sa sve manje uspjeha.
Otkako se Kina otvorila, naftasi nemaju mnogo mogucnosti as Kina nema nafte a ima ih >1.5 milijardi. Nije uopce cudno da se prva jeftinija elektricna vozila (narocito bicikli) pojavljuju prvo u Kini, iako su kinezi prilicno zaostali u razvoju e-pogona u odnosu na ostatak svijeta...
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Besplatna energija
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Stranica 2 / 4.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.