<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

E sklopivi bike- misljenje

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni bicikli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
kjaj

PostPostano: 6.11.2018. uto. 16:12    Naslov: E sklopivi bike- misljenje Citirajte i odgovorite

Pozdrav

U namjeri da slozim e bike surfajuci int i trazenje informacija naisao sam na ovaj forum.
Nakon par dana provedenih u citanju istog razocarao sam se zbog zakonskih ogranicavanja na 250w. Koliko vidim najidealnije bi mi bilo sloziti V48 ali se vise nazalost ne prodaje.

Posto bike mislim koristiti samo do na posao i natrag, znaci neka 2km u jednom smjeru. Sve skupa oko 4km. I po gradu, zivim skoro u samom centru. Imam malo uzbrdice oko 250 m i to je to.

Isplati li uopce kupovati ovo: https://www.gearbest.com/electric-bikes/pp_009283690215.html?wid=1433363

Da li to uopce moze ici?

Ili da idem na neko slaganje. Imam Cube Aim pro 29.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BuBi_zgb

PostPostano: 6.11.2018. uto. 16:52    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolko ja pratim sad je ogranicenje 1000W i 25km/h
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Cose

PostPostano: 9.11.2018. pet. 11:18    Naslov: Re: E sklopivi bike- misljenje Citirajte i odgovorite

kjaj je napisao/la:
Posto bike mislim koristiti samo do na posao i natrag, znaci neka 2km u jednom smjeru. Sve skupa oko 4km. I po gradu, zivim skoro u samom centru. Imam malo uzbrdice oko 250 m i to je to.

Ne znam koliko upce ima smisla elektrika za tako malu udaljenost - naravno, pod pretpostavkom da si relativno normalnog zdravlja.

Vec nakon tjedan-dva ces osjetiti pozitivne promjene fizicke aktivnosti i nece ni osjetiti tih par km - druga je stvar kad biciklom ides na posao negdje dalje (10 i vise km) pa je problem znojenja.
[Vrh]
zvrkotrk

PostPostano: 9.11.2018. pet. 11:24    Naslov: Re: E sklopivi bike- misljenje Citirajte i odgovorite

" Koliko vidim najidealnije bi mi bilo sloziti V48 ali se vise nazalost ne prodaje."

Je, sve je to točno, ne prodaje se u dućanima, ali V48 ili N48 je odličan omjer snage, kvalitete i cijene, ako ne živiš baš u Rijeci ili po sličnim brdima. Javi se Grrgi sa ovog foruma...
[Vrh]
kjaj

PostPostano: 10.11.2018. sub. 14:05    Naslov: Citirajte i odgovorite

a navedeni bike? Da li to valja ista?
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni bicikli
Vremenska zona: GMT + 02:00.