<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Punjači za vozila u regiji
Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni automobili
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Cose

PostPostano: 28.5.2018. pon. 00:28    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pricao jucer sa likom u garazi Kvatric - nakon sto su sve neonske lampe zamijenili sa LED, sada se mogu istovremeno puniti dva elektricna automobila (prije se mogao samo jedan).

Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cose

PostPostano: 28.5.2018. pon. 12:08    Naslov: Citirajte i odgovorite

BB je napisao/la:
U ku�i imam (na panceru) 63A Smile mada su uti�nice klasi�ne 16A...
Nekad smo imali stolarske ma�ine pa je sve predimenzionisano...

A ako bude problema imam (na drugoj lokaciji) 250kVA
lol

Evo proba�u na Plug share (dok je skinem) da postavim mjesta...

16/32A je skroz Ok za rezervu - nadam se da ce punionice raditi i da nece trebati 3F.

Jesi vidio moj PP?
[Vrh]
eltico

PostPostano: 29.5.2018. uto. 09:50    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cose je napisao/la:
Pricao jucer sa likom u garazi Kvatric - nakon sto su sve neonske lampe zamijenili sa LED, sada se mogu istovremeno puniti dva elektricna automobila (prije se mogao samo jedan).

Very Happy

smijeh1
[Vrh]
BB

PostPostano: 30.5.2018. sri. 11:14    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cose je napisao/la:
BB je napisao/la:
https://banjaluka.net/dva-terminala-u-funkciji-punjaci-za-elektricne-automobile/

za sve koji �ele put Banjaluke sa e vozilom, mogu se dopuniti na dvije lokacije, ne mo�ete proma�iti, postoji tabla na skretanju i vodi vas do punja�a. Dakle poslije prvog kru�nog toka (iz pravca Zagreba), skrene se lijevo (ima velika tabla), prvi semafor pravo i drugi lijevo. Punja� je na samoj raskrsnici...

Koliko sam vidio u�ivo, nema nikakvih mogu�nosti pode�avanja, kartica i drugih EU �uda, ova je "balkanska" plug & play. Koliko vidim priklju�ak je mennekes...

Ukoliko skrenete lijevo jednu ulicu ranije, dolazite do hotela Tesla koji ima punja� za tesla auta, a ako u istoj uilici njega proma�ite, do�ete do mene i do klasi�ne trofazne uti�nice Smile

Odlicno! palac

Ako imas PlugShare aplikaciju onda mozes te punjace dodati na popis, pa ce automatski i svi drugi vidjeti.

Koliku trofaznu uticnicu imas - pretpostavljam 16A?

Moj mali dorpinos da e-community...

Dodao na Plug Share
[Vrh]
Cose

PostPostano: 30.5.2018. sri. 12:25    Naslov: Citirajte i odgovorite

BB je napisao/la:
Moj mali dorpinos da e-community...

Dodao na Plug Share

Svaka cast! palac

Vjerojatno dolazimo u BL negdje pocetkom 7. mjeseca pa se vidimo. Wink
[Vrh]
Cose

PostPostano: 13.6.2018. sri. 11:31    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vidim da na Plugshare vise nema upisanih punionica na autoputu - smjer Zg-SB kod Novske i smjer SB-Zg motel Stari Hrastovi.

Za vikend idemo u tom smjeru pa je dobrodosla svaka informacija ako je netko skoro tamo punio?
[Vrh]
miko

PostPostano: 13.6.2018. sri. 12:30    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cose je napisao/la:
Vidim da na Plugshare vise nema upisanih punionica na autoputu - smjer Zg-SB kod Novske i smjer SB-Zg motel Stari Hrastovi.

Za vikend idemo u tom smjeru pa je dobrodosla svaka informacija ako je netko skoro tamo punio?

Ja nisam punio ali kod Novske Dragalic ti je obicna 16 ili 32 A uticnica na benzinskoj Crodux koja je uvijek slobodna samo ti treba cca 6-7 metara kabla, na Starim hrastovim mislim da nikad nije ni radila. Imas u Sisku punjac pa jedino da izađeš sa autoceste, tamo imaš i brzi punjač. Ako ides kroz Sl. Brod ili pokraj svakako se javi za cugu i klopu.
[Vrh]
Cose

PostPostano: 13.6.2018. sri. 13:09    Naslov: Citirajte i odgovorite

miko je napisao/la:
Cose je napisao/la:

Ja nisam punio ali kod Novske Dragalic ti je obicna 16 ili 32 A uticnica na benzinskoj Crodux koja je uvijek slobodna samo ti treba cca 6-7 metara kabla, na Starim hrastovim mislim da nikad nije ni radila. Imas u Sisku punjac pa jedino da iza�e� sa autoceste, tamo ima� i brzi punja�. Ako ides kroz Sl. Brod ili pokraj svakako se javi za cugu i klopu.

Ivanic Grad i Kutina su mi vise usput nego Sisak, ovo za Draganic benzinsku znam da je bilo - pitam sto je s time jer vidim da je obrisano sa popisa punionica.

U subotu bi trebali biti na punjenju SB oko 11h, pa mozemo kratku kavu (jbg, Zoe se prebrzo puni Very Happy).
[Vrh]
miko

PostPostano: 13.6.2018. sri. 13:32    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cose je napisao/la:
miko je napisao/la:
Cose je napisao/la:

Ja nisam punio ali kod Novske Dragalic ti je obicna 16 ili 32 A uticnica na benzinskoj Crodux koja je uvijek slobodna samo ti treba cca 6-7 metara kabla, na Starim hrastovim mislim da nikad nije ni radila. Imas u Sisku punjac pa jedino da iza�e� sa autoceste, tamo ima� i brzi punja�. Ako ides kroz Sl. Brod ili pokraj svakako se javi za cugu i klopu.

Ivanic Grad i Kutina su mi vise usput nego Sisak, ovo za Draganic benzinsku znam da je bilo - pitam sto je s time jer vidim da je obrisano sa popisa punionica.

U subotu bi trebali biti na punjenju SB oko 11h, pa mozemo kratku kavu (jbg, Zoe se prebrzo puni Very Happy).

Hahaha, moze čujemo se u subotu. Izgleda sa ce onda biti expreso kava.
Javi se svakako.

Sretan put palac
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni automobili
Vremenska zona: GMT + 02:00.
Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Stranica 12 / 12.

Forum(o)Bir: