<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

48v 5000w inverter preporuka
Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Pretvarači
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
AKG

PostPostano: 26.12.2016. pon. 13:23    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije da sam tražio ali dobro si napravio palac
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
anito

PostPostano: 8.3.2018. čet. 15:02    Naslov: Citirajte i odgovorite

AKG je napisao/la:
nije AKG dobio ban, AKG se ispisao s foruma.
Zbog tipova kao pero, nepravedni moderator i onaj bahati splićo.

Ima ovdje uistinu OK ljudi, kao riba, zega i još neki, ali ova prva trojica su katastrofa i ne želim više ni minute vremena gubit na njihovo okruženje.

Pero, nekoliko svojih radova sam ovdje pokazao, pljuvao si po njima. Tako da nemoj reć da nije od prije - je odprije. Isto tako si pljuvao sad po ideji strujnog kontrolera, i s visoka mi docirao.
Ja se sam kladit da uglavnom ovdje ljudi ne kuže o čem ti pričaš kad odlaziš u detalje, ja kužim tvoje priče i često pretjeruješ, daješ pogrešne smjernice.
A problem je samo jedan - misliš da sve znaš i da si za sve kompetentan. A nisi. Na ovom forumu si umišljena veličina, i zato sam ti reko da mi ne daješ savjete, jer mi ne trebaju.

Ogi je admin koji konstruktivnu raspravu o strujnom kontroleru bez pravog razloga prebaci u arhivu. To je kao da je izbrisana, arhivu nitko ne čita. Ljudi su pisali kako takav uređaj treba, a ti si to svojevoljno izbrisao.
I ovo ćeš.

Uglavnom, bio sam dobro pogodio stvar, više ljudi je reklo da im treba, osim ove dvojice bahađija koji su ideju totalno popljuvali, nazvali me luđakom i svakakve gluposti.

Uređaj ću naravno napraviti, a ovdje više ni slova napisati.

Otkuda vama gospodo da sam mlad? Kakvi su to glupi zaključci?

Pero sugerira da se koristi UPS koji ne može raditi bez baterije, a onda nakon toga spomene svoj BMS. Ma taj tvoj BMS je promašaj, ajde ako si faca daj ga na recenziju na endless sphere forum, kako ti je netko bio predložio. Nećeš, jer znaš da će te popljuvati...

AKG kak napreduje taj strujni kontroler? Bude kaj od toga? Planiram za koji mjesec montirati solarne panele...
[Vrh]
dmeter

PostPostano: 20.8.2018. pon. 10:38    Naslov: Citirajte i odgovorite

anito je napisao/la:
AKG je napisao/la:
nije AKG dobio ban, AKG se ispisao s foruma.
Zbog tipova kao pero, nepravedni moderator i onaj bahati splićo.

Ima ovdje uistinu OK ljudi, kao riba, zega i još neki, ali ova prva trojica su katastrofa i ne želim više ni minute vremena gubit na njihovo okruženje.

Pero, nekoliko svojih radova sam ovdje pokazao, pljuvao si po njima. Tako da nemoj reć da nije od prije - je odprije. Isto tako si pljuvao sad po ideji strujnog kontrolera, i s visoka mi docirao.
Ja se sam kladit da uglavnom ovdje ljudi ne kuže o čem ti pričaš kad odlaziš u detalje, ja kužim tvoje priče i često pretjeruješ, daješ pogrešne smjernice.
A problem je samo jedan - misliš da sve znaš i da si za sve kompetentan. A nisi. Na ovom forumu si umišljena veličina, i zato sam ti reko da mi ne daješ savjete, jer mi ne trebaju.

Ogi je admin koji konstruktivnu raspravu o strujnom kontroleru bez pravog razloga prebaci u arhivu. To je kao da je izbrisana, arhivu nitko ne čita. Ljudi su pisali kako takav uređaj treba, a ti si to svojevoljno izbrisao.
I ovo ćeš.

Uglavnom, bio sam dobro pogodio stvar, više ljudi je reklo da im treba, osim ove dvojice bahađija koji su ideju totalno popljuvali, nazvali me luđakom i svakakve gluposti.

Uređaj ću naravno napraviti, a ovdje više ni slova napisati.

Otkuda vama gospodo da sam mlad? Kakvi su to glupi zaključci?

Pero sugerira da se koristi UPS koji ne može raditi bez baterije, a onda nakon toga spomene svoj BMS. Ma taj tvoj BMS je promašaj, ajde ako si faca daj ga na recenziju na endless sphere forum, kako ti je netko bio predložio. Nećeš, jer znaš da će te popljuvati...

AKG kak napreduje taj strujni kontroler? Bude kaj od toga? Planiram za koji mjesec montirati solarne panele...

Pojavija ti se uređaj s limiterom na tržištu kineski ili tajvanski.nemam pojma koje je kvalitete

https://www.ev-power.eu/Solar-Systems/GridFree-AC-Inverter-with-limiter-2kW-SUN-2000G-45-90V.html?cur=1
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
debeli

PostPostano: 20.8.2018. pon. 15:37    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pojavio se u 2015 godini. Trenutno je aktualna druga generacija.

Proizvođač je

deye.com.cn

http://chinesegrid.com/en/index.aspx

Cijena za 1000 W u Kini je cca 150 USD
[Vrh]
anito

PostPostano: 21.8.2018. uto. 12:37    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dečki hvala na informaciji.
[Vrh]
Prethodni postovi: