<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Molim preporuku el. kita za novi pony bicikl

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni bicikli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Krx

PostPostano: 8.1.2018. pon. 20:56    Naslov: Molim preporuku el. kita za novi pony bicikl Citirajte i odgovorite

Bok

Eto i mene. Već duugo lurkam forum i godinama se spremam elektrificirat mtb, no sve mi žao jer to onda više ne bi bio mtb i brzo bih se ulijenio.
Sticajem kompenzacijske okolnosti dobio sam Pony Classic 3 (3 brzine) i sad bih to elektrificirao.
Eto molim prijedloge za neki best buy pedalec kit ili kako se to sad već zove. Znači max brzina nije bitna, samo da pomaže pri uzbrdici kad se vraćam sa 20ak kila špeceraja. Domet 30-40 km uz pedaliranje uz leđero gas, Trenutno imam oko 100 kg i to ide na dolje.
Uzbrdica je kraća, no zeza me koljeno kad pičim uzbrdo s punim bisagama. Ostalo bi se vozilo po ravnom.
Obzirom na konstrukciju rame:
https://rogbikes.com/hr/trgovina/bicikle/classic-3/
bateriju bih stavio ispod paktregera ili u prostor između zadnjeg kotača i rame.
Cijena, naravno da je čim povoljnije no neću cjepidlačiti.
Otvoren za prijedloge!
Tnx unaprijed Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
max

PostPostano: 9.1.2018. uto. 08:27    Naslov: Citirajte i odgovorite

Trebaš odlučiti koji motor: MID ili HUB. Preporučam MID pošto ti ne treba regem, a akumulator stavljaš otraga Rolling Eyes
[Vrh]
zvrkotrk

PostPostano: 10.1.2018. sri. 00:54    Naslov: Re: Molim preporuku el. kita za novi pony bicikl Citirajte i odgovorite

[quote
Sigurno ima ljudi kojima se sviđa i pedalec koncepcija, ali mislim da tko je jednom probao klasični palčani "gas" - više voli tu opciju. Uostalom i kod nje možeš dodavati pedaliranja koliko želiš, ali pri tome nisi "osuđen" na pedaliranje da bi koristio struju.
Za ovo što pitaš oko konfiguracije terena i korištenja el. bica, mislim da ti je sasvim dovoljan električni pogon klase Artas (cca 1kW), a za izvedbu - javi se Grrgi sa ovog foruma. Čovjek je stručan, zna i dobro radi. Eto Smile
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni bicikli
Vremenska zona: GMT + 02:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.