<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Toplo vam preporucujem da kupite bitcoin dok je jos jeftin..
Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Računala
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
dmeter

PostPostano: 24.12.2017. ned. 00:55    Naslov: Citirajte i odgovorite

lisicakm je napisao/la:

Što se današnje "korekcije" tiće, moram priznati da mi je dobro došla. Povećao sam količinu altova koje držim za 20%, a od kad sam ih kupio, do sada su oni još dodatno narasli za 10%.....ne mogu biti sretniji.

Da hoće bar još jednom ovako.....ustvari, možda bi mogao pričekati da se Azijati probude i vide pad....pa još jednom ugrabiti....

Ja sam prije 2 tj kupio ADU , XVG, SUB, IOTU , sve poraslo x2.5 u prosjeku Smile
jucer dokupio XVG , danas poletio za 50 % , nakon mcaffove objave Smile
i da , probio btc resistance od 14500 , . Vjerojatno će se od 15500 odbit

Svoj novac ulažež u bitcoin i ostale kriptovalute, Ali imaj na umu
'Možeš se kockati, možeš se kladiti pa se možeš i kladiti da će uvijek biti netko tko će od vas kupiti valutu s kojom ne možete napraviti ništa.'
Kod investicije u burzu,kladionicu nije bitno kad ulaziš i po kojoj cijeni najbitnije je kad izaći.Večinom možeš zaradit/pogofit 1,2,3, ali 4 put teško.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lisicakm

PostPostano: 25.12.2017. pon. 00:18    Naslov: Citirajte i odgovorite

dmeter je napisao/la:
lisicakm je napisao/la:

Što se današnje "korekcije" tiće, moram priznati da mi je dobro došla. Povećao sam količinu altova koje držim za 20%, a od kad sam ih kupio, do sada su oni još dodatno narasli za 10%.....ne mogu biti sretniji.

Da hoće bar još jednom ovako.....ustvari, možda bi mogao pričekati da se Azijati probude i vide pad....pa još jednom ugrabiti....

Ja sam prije 2 tj kupio ADU , XVG, SUB, IOTU , sve poraslo x2.5 u prosjeku Smile

'Možeš se kockati, možeš se kladiti pa se možeš i kladiti da će uvijek biti netko tko će od vas kupiti valutu s kojom ne možete napraviti ništa.'
Kod investicije u burzu,kladionicu nije bitno kad ulaziš i po kojoj cijeni najbitnije je kad izaći.Večinom možeš zaradit/pogofit 1,2,3, ali 4 put teško.

Kad ulažem u coin treba ga proučit malo , ne samo eci peci pec... I treba biti dobar hype . ICO da ne govorimo. Većina je prevara al se svejedno isplati uložit koliko možeš izgubit.
Što se tiče trgovanja , nisam pohlepan pa dižem samo 5% po trejdu BTC/ALT . To uspjevam do 95% slučaja tako da matematika drži vodu . U tih 5% ako padne, prodam s gubitkom. Već se lagano kockam s tuđim novcem tako da nemam što izgubiti Wink
[Vrh]
dmeter

PostPostano: 16.1.2018. uto. 22:13    Naslov: Citirajte i odgovorite

lisicakm je napisao/la:
dmeter je napisao/la:
lisicakm je napisao/la:

Kad ulažem u coin treba ga proučit malo , ne samo eci peci pec... I treba biti dobar hype . ICO da ne govorimo. Većina je prevara al se svejedno isplati uložit koliko možeš izgubit.
Što se tiče trgovanja , nisam pohlepan pa dižem samo 5% po trejdu BTC/ALT . To uspjevam do 95% slučaja tako da matematika drži vodu . U tih 5% ako padne, prodam s gubitkom. Već se lagano kockam s tuđim novcem tako da nemam što izgubiti Wink

kako si podnija gubitke danas
[Vrh]
papicdu1

PostPostano: 16.1.2018. uto. 22:46    Naslov: Citirajte i odgovorite

koliko je pao?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Towelie

PostPostano: 16.1.2018. uto. 23:39    Naslov: Citirajte i odgovorite

papicdu1 je napisao/la:
koliko je pao?

25%
[Vrh]
Cose

PostPostano: 17.1.2018. sri. 13:03    Naslov: Citirajte i odgovorite

dmeter je napisao/la:

Super - prodao dok je bio blizu 20 i od tada, osim povremenih igranja na burzi, sve drzim u USD. Very Happy
[Vrh]
fire

PostPostano: 17.1.2018. sri. 15:21    Naslov: Citirajte i odgovorite

papicdu1 je napisao/la:
koliko je pao?

Imas tu detaljnije
https://www.plus500.com/Instruments/BTCUSD
[Vrh]
energyman

PostPostano: 18.1.2018. čet. 18:10    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dajte ljudi pa treba hodlati, zna se kako to ide početkom godine.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26731579_1583066531778199_8639490078827581714_n.jpg?oh=d7ed63ff0811c8b154cd39f3bdc9f831&oe=5AF59FD5
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Tomy B.

PostPostano: 18.1.2018. čet. 23:38    Naslov: Citirajte i odgovorite

papicdu1 je napisao/la:
koliko je pao?

Rast od bar 1000% u godinu dana. Shocked
[Vrh]
stjepan

PostPostano: 19.1.2018. pet. 01:41    Naslov: Citirajte i odgovorite

energyman je napisao/la:

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26731579_1583066531778199_8639490078827581714_n.jpg?oh=d7ed63ff0811c8b154cd39f3bdc9f831&oe=5AF59FD5

Svaki 1. mjesec ista priča. To valjda "nova godina" otrese one drhtavih ruku Very Happy
[Vrh]
lisicakm

PostPostano: 20.1.2018. sub. 21:20    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cose je napisao/la:
dmeter je napisao/la:

Super - prodao dok je bio blizu 20 i od tada, osim povremenih igranja na burzi, sve drzim u USD. Very Happy

Ja nisam ništa prodavao BTC, stalno sam sad u njemu , a trgujem s altovima . Izašao sam na vrijeme u BTC prije masakra altova. Najviše sam popušio (u odnosu na BTC) što sam se vraćao u USD. Zadnje 3 godine je uvijek bila sredinom 1. mj žešća korekcija pa tako i sad.
Nesmetano trgujem i dalje. Sad na dipu, da si uzeo bilo što sve išlo gore 20-30% u odnosu na BTC .
Uostalom se očekivala korekcija od 50 % BTC-a. Ne može stalno u nebesa.

[Vrh]
dmeter

PostPostano: 25.1.2018. čet. 06:01    Naslov: Citirajte i odgovorite

stjepan je napisao/la:
energyman je napisao/la:

Svaki 1. mjesec ista priča. To valjda "nova godina" otrese one drhtavih ruku Very Happy

Stjepane nagovaraju me moji da napravim centralised cryptocurencys.

oni su imali lude ideje,obični finacijaši i programeri ali več znaš jedan cc+,drugi java itd. Programeri pojma i novca nemaju Amerikanac i slovak imaju lovu a pamet i ne baš previše.Naravno njihov san sam srušija ko od šale. i sad mene u savjetnika a i ja ču uložiti 70000€ bez PDV.

Uglavnom koji osnovni code si ti testira,na čemu da ga baziramo.

osnovna Veličina bloka je 0 Coina ili 1 coin koji se odmah poništava,izdavanje bloka je fleksibilna ali recimo svako 10 minuta. Svaki walet je registriran. OIB-porezni broj(šifrirano u skladu sa EU zakonima),potvrda boravka,adresa, pravni zastupnik (odvjetnik ili vlasnik,direktor)
i sad dolazimo do biti jedan blok sad dolazi recimo 250453,00 i taj blok je jedan apartman,i sad vlasnik toga bloka dalje prodaje novćiče iz tog bloka na njihovoj platformi.Vjerovatno mjenja u tokene / 100 jedan token 1% nekretnine. Oni zamislili 0,25% provizije ja sam rekao da je to glupost 1,5-2 % je neki minimum. Ko otkupi 1% tada nas ako želi kontaktira i knjiži se na nekretninu,i token se poništava(zaključuje.)
tribam još ideja.
[Vrh]
dmeter

PostPostano: 25.1.2018. čet. 15:45    Naslov: Citirajte i odgovorite

dmeter je napisao/la:
stjepan je napisao/la:
energyman je napisao/la:

Stjepane nagovaraju me moji da napravim centralised cryptocurencys.

oni su imali lude ideje,obični finacijaši i programeri ali več znaš jedan cc+,drugi java itd. Programeri pojma i novca nemaju Amerikanac i slovak imaju lovu a pamet i ne baš previše.Naravno njihov san sam srušija ko od šale. i sad mene u savjetnika a i ja ču uložiti 70000€ bez PDV.

Uglavnom koji osnovni code si ti testira,na čemu da ga baziramo.

osnovna Veličina bloka je 0 Coina ili 1 coin koji se odmah poništava,izdavanje bloka je fleksibilna ali recimo svako 10 minuta. Svaki walet je registriran. OIB-porezni broj(šifrirano u skladu sa EU zakonima),potvrda boravka,adresa, pravni zastupnik (odvjetnik ili vlasnik,direktor)
i sad dolazimo do biti jedan blok sad dolazi recimo 250453,00 i taj blok je jedan apartman,i sad vlasnik toga bloka dalje prodaje novćiče iz tog bloka na njihovoj platformi.Vjerovatno mjenja u tokene / 100 jedan token 1% nekretnine. Oni zamislili 0,25% provizije ja sam rekao da je to glupost 1,5-2 % je neki minimum. Ko otkupi 1% tada nas ako želi kontaktira i knjiži se na nekretninu,i token se poništava(zaključuje.)
tribam još ideja.

Povlačim pitanje Kriminalci,tili bi da im ljudi uplačuju lovu a bez da se knjiže na nekretnine to je kao puno papira.
zaboravi.
[Vrh]
stjepan

PostPostano: 30.1.2018. uto. 12:08    Naslov: Citirajte i odgovorite

Čuj, dobro je razbacivati okolo ideje, nekada se iz tog silnog brainstormanja i izrodi nešto pametno.

Samo, u modernom svijetu ne možeš razmišljati na tako jednostavan način. Centralizirano, postotak ovo ono. Crypto u tom nema mjesta. Ja ti to napravim preko MySQL baze podataka.

Kod crypta treba biti daaaaleko lukaviji i zaradu dobivati negdje daleko dublje u sistemu. Na površini imati stotine tisuća jeftinih transakcija, a ti si negdje dolje duboko, nevidljiv, i kupiš postotke promila, tako to rade pravi maheri.

Inače, ja sam ponovo aktivirao projekt koji sam jedno vrijeme vrtio za ekipu sa forum-hr-a. Mrežu baziranu na ARK-u.
Gledam malo te ICO-ove koji skupljaju milijone bez da naprave testnet, bez da naprave IŠTA. Samo naprave whitepaper i kopiraju izgled stranice sa nekog drugog ICO-a i puf, pare padaju sa jebenog neba.

I mislim si, zašto nebi napravio nešto tj. aktivirao nešto što sam već napravio, zašto nebi pokrenuo pravu mrežu koja bi u svom core-u bila povezana sa ARK-om te bi bila jedna od privih koja bi nativno imala mogučnost izmejne sa drugim coinom...nativno.

Imam i ideje kako iskoristiti tu mrežu. U slobodno vrijeme radim game development i mislim da bi bilo genijalno ubaciti pravu ekonomiju u igre (nešto kao što ima EvE Online). Takva stvar digne najobičniju igru na skroz drugi nivo.

Doslovce bi se moglo povezati različite igre kroz vrijednost tog coina što bi dalo pravu vrijednost stvarima unutar igri baš kao što npr. skinovi za Counterstrike ili Dotu imaju cijenu u Eurima na Steam Marketplace-u.
K tome, game developeri bi mogli promijeniti način naplate svog rada. Umjesto: plati jednom ili plati svaki mjesec, mogli bi zarađivati na nekom malom postotku transakcija koje se odrade unutar igre itd.

Ideja kolko hoćeš, vremena ne baš kolko hoćeš Very Happy
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Računala
Vremenska zona: GMT + 02:00.
Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stranica 8 / 8.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.