<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Riba prerađuje Celicu 6gen :)
Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 36, 37, 38

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električna vozila s tablicama
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
gruja

PostPostano: 4.12.2017. pon. 17:19    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako je HB onda pogledaj i drivere pogotovo ako ima IR2110 i SG3525 jer oni obavezno odu u vraga zajedno s fetovima .
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
riba

PostPostano: 5.12.2017. uto. 21:04    Naslov: Citirajte i odgovorite

gruja je napisao/la:
Ako je HB onda pogledaj i drivere pogotovo ako ima IR2110 i SG3525 jer oni obavezno odu u vraga zajedno s fetovima .

Da pogledao bih to definitivno, ali pošto sam slab s vremenom i živcima, dati ću nekome da to pogleda umjesto mene.

grujo je napisao/la:
Riba , koliko te kostala ta pjesma ukupno i koliko mozes preci s jednim punjenjem baterija ?

Sve zajedno oko 8k5€, što smatram da nije puno za ovako nešto. A domet će biti oko 100 do 150 km, ovisno o terenu i brzini palac

Cose je napisao/la:
riba je napisao/la:
Inace upravo rikao jedan od dva punjaca... Otisao jedan od tranzistora na primaru, izgleda kao hlaf bridge topologija. Ostale komponente izgledaju ok, pa cemo vidjeti ima li mu spasa. Inace izgleda dosta dobro i moderno unutra, kasnije stavim slikice.

Eh, cari samogradnje - uvijek imas nesto za raditi po autu... Very Happy

Ma da, šta ćeš. Ali svejdno i dalje stojim da se isplatilo riskirati, stvarno su jeftini punjači za ono što nude. A sad je ionako već na prodaju sljedeća generacija ili revizija. Čak sam i skužio tko ih proizvodi po linku unutra:

http://ecitypower.com/s-series/16-s1600-1500w-electric-car-waterproof-smart-charger.html

https://gzxietong.en.alibaba.com/
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cose

PostPostano: 7.12.2017. čet. 16:37    Naslov: Citirajte i odgovorite

riba je napisao/la:
Cose je napisao/la:
riba je napisao/la:
Inace upravo rikao jedan od dva punjaca... Otisao jedan od tranzistora na primaru, izgleda kao hlaf bridge topologija. Ostale komponente izgledaju ok, pa cemo vidjeti ima li mu spasa. Inace izgleda dosta dobro i moderno unutra, kasnije stavim slikice.

Eh, cari samogradnje - uvijek imas nesto za raditi po autu... Very Happy

Ma da, �ta �e�. Ali svejdno i dalje stojim da se isplatilo riskirati, stvarno su jeftini punja�i za ono �to nude. A sad je ionako ve� na prodaju sljede�a generacija ili revizija. �ak sam i sku�io tko ih proizvodi po linku unutra:

http://ecitypower.com/s-series/16-s1600-1500w-electric-car-waterproof-smart-charger.html

https://gzxietong.en.alibaba.com/

Sve to stima - skuzio sam da je meni veci trosak par tjedana da ne vozim auto nego popravak / zamjena necega na autu (voznjom na struju stedim cca. 1000kn mjesecno). Zato sam sve kljucne komponente pribavio i imam u rezervi da mogu relativno brzo zamijeniti (kontroler, motor, DC/DC, Webasto...) a neke stvari imam ko u avionu duplirane i redundantne (DC/DC, Webasto i PTC grijalica).
[Vrh]
riba

PostPostano: 7.12.2017. čet. 21:51    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, dobro da sam uzeo dva manja umjesto jednog većeg Smile
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električna vozila s tablicama
Vremenska zona: GMT + 02:00.