<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

43Ah pouch ćelije

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Nudim
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
teo

PostPostano: 28.9.2017. čet. 11:54    Naslov: 43Ah pouch ćelije Citirajte i odgovorite

Prodajem pouch ćelije, proizvođač je drive motion, sve su u originalnim zaštitnim kutijama i imaju par ciklusa, kapacitet još uvijek kao na datasheetu. Pakirane su po 10kom tako da je to minimalni broj za kupnju.

izvađene iz novih el skutera i quantya

cijena za 10kom - 200kn/kom

cijena za 100kom - 150kn/kom

Mogučnost garancije

Imam i identićnih ćelija ali u nešto lošijem stanju(stajale duze na niskom naponu, obljepljene ducktapeom kao zaštita kod sklapanja paketa i sl.) ali i one su sa dobrim kapacitetom. Te ćelije su u pola cijene. Moguče je da si sami proberete, također zamjenim ukoliko naknadno utvrdite lošije stanje.

ostale kombinacije po dogovoru, mogu izdat i račun ako nekome treba, onda je cijena +PDV

0915856587

datasheet

primjer 8S paketa sklopljenog na originalni nacin kao kod quantya i el. skutera, ali može se i jednostavnije riješiti bez glodanih spojnica i izolatora

Zadnja promjena: teo; 17.10.2017. uto. 20:06; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teo

PostPostano: 17.10.2017. uto. 19:56    Naslov: Citirajte i odgovorite

nabavljeno još ćelija, nove cijene i nove kombinacije Smile
[Vrh]
teo

PostPostano: 13.11.2017. pon. 18:26    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobio sam nekoliko upita sa foruma gdje su ljudi skeptični budući da su im navedene ćelije nepoznate, ja ih osobno koristim za razne projekte već nekoliko godina te surađujem sa jednom Njemačkom firmom koja ih još puno duže od toga koristi, inaće oni se između ostalog bave prodajom i servisom el. motocikala i skutera, i navedene ćelije koriste u svim vozilima gdje ih je fizički moguće ugraditi.

Ja ih, između ostalog, koristim u svojoj quantyi gdje ih imam 14kom u seriji i gdje je kontroler podešen na 450A iz baterije. Taj motor koristim svakodnevno u prometu te sa njime gotovo svaki vikend treniram na motocross stazi ili vozim hard enduro. Tako da se tih 450A dosta često i dugo "pojavljuje". Punim ih uvijek sa 20A i do sada sam napravio skoro 200 ciklusa te ne primječujem nikakvu razliku u kapacitetu/dometu. Ugradio sam ih već u dosta drugih projekata ali ovaj motor mi je definitivno najbolji(najgori za ćelije) test.

Ako je netko ozbiljno zainteresiran, ali bi ih htio prvo testirati, dobit će par komada za testiranje.

Inaće identičan format i karakteristike ćelija proizvode koliko znam, drive motion, kokam te EPS, imam ih od svih proizvođaća i ne primjećujem nikakvu razliku među njima. Drive motiona imam najviše budući se najčešće koristi te trenutno samo njih prodajem.
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Nudim
Vremenska zona: GMT + 02:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.