<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Gdje pronaći motorić 220V sa regulacijom broja okretaja?

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Ostala potražnja
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
botnet

PostPostano: 26.10.2017. čet. 22:47    Naslov: Gdje pronaći motorić 220V sa regulacijom broja okretaja? Citirajte i odgovorite

Trebao bi motorić na 220 V koji ima regulaciju broja okretaja. Može li se iz nekog polovnog (možda neupotrebljivog) uređaja izvaditi takav motorić. Nešto slično veličine kao što je motor na samostojećem ventilatoru (on ima tri brzine) a ja trebam finiju regulaciju.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
OldDog

PostPostano: 27.10.2017. pet. 06:32    Naslov: Re: Gdje pronaći motorić 220V sa regulacijom broja okretaja? Citirajte i odgovorite

botnet je napisao/la:
Trebao bi motorić na 220 V koji ima regulaciju broja okretaja. Može li se iz nekog polovnog (možda neupotrebljivog) uređaja izvaditi takav motorić. Nešto slično veličine kao što je motor na samostojećem ventilatoru (on ima tri brzine) a ja trebam finiju regulaciju.

ebay "ac motor speed controller"

https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=ac+motor+speed+controller&_osacat=0&_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=ac+motor+speed+controller&_sacat=0

Neki od ovih regulatora i bilo koji motor 230V.
[Vrh]
botnet

PostPostano: 27.10.2017. pet. 09:13    Naslov: Re: Gdje pronaći motorić 220V sa regulacijom broja okretaja? Citirajte i odgovorite

OldDog je napisao/la:
Hvala ti za link, znam za tu mogućnost ali mi nije sada trenutno zanimljiva opcija za uvoz.

I dalje tragam za informacijom!
[Vrh]
OldDog

PostPostano: 27.10.2017. pet. 14:41    Naslov: Re: Gdje pronaći motorić 220V sa regulacijom broja okretaja? Citirajte i odgovorite

botnet je napisao/la:
OldDog je napisao/la:
Hvala ti za link, znam za tu mogućnost ali mi nije sada trenutno zanimljiva opcija za uvoz.

I dalje tragam za informacijom!

Imaš tih stvarčica i na Njuškalu
[Vrh]
botnet

PostPostano: 27.10.2017. pet. 21:40    Naslov: Re: Gdje pronaći motorić 220V sa regulacijom broja okretaja? Citirajte i odgovorite

OldDog je napisao/la:
Imaš tih stvarčica i na Njuškalu
Hvala na info, LP
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Ostala potražnja
Vremenska zona: GMT + 02:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir: