<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Iskustvo sa kineskim skuterima i problem :)
Idite na Prethodna  1, 2

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni motocikli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mike20

PostPostano: 5.8.2017. sub. 11:16    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm, zanimljivo.
Meni osobno kamenje koje leti negdje po svemiru ne dirigira životom. Nego isključivo ono što radim, ako napravim dobro, dobim takav i feedback i obrnuto

A da ostaviš malo baterije na mjesečini, navodno ima utjecaja
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Plamenko

PostPostano: 6.8.2017. ned. 07:23    Naslov: Čudo smijeha Citirajte i odgovorite

Hvala majstore, naravno da sam već vidio, ali me nije spriječilo da još jednom odgledam do kraja i sudjelujem. Baš imam osjećaj da smo krasno društvo, prijazni, duhoviti, ukratko dobri ljudi, sve vas opet pozdravljam.

Kad smo kod smijeha, nekada davno, neposredno iza vremena kad sam saznao za tog kineskog mudraca, toliko sam se oduševio tom idejom da sam je i istraživao.

Ustanovio sam da se padanje u smijeh može izvježbati,a da dva dobro uvježbana pijedinca mogu nasmijati svaki skup, čak i pogreb. S malom ekipicom veseljaka smo organizirali susrete na kojima smo izazivali euforije smijeha i skrivenim kamerama sve snimali. Poslije kad prestanemo s terapijom i ljudi se istrijezne i uozbilje im počnemo pokazivati snimke kakvi su malo prije bili. E to živ čovjek ne može opisati, svi na koljenima, jednom se rukom drže za stomak a drugom upiru prstom u ekran i izdišu od smijeha samima sebi.

I to smo snimali, ali nismo ni smjeli pokazati, a ni oni nisu imali snage više ni za što, sretni što živu glavi uzvukoše. Interesantno da koji su to doživjeli često i mjesecima kasnije ne mogu se sresti s nikim iz grupe da se ne smiju kao blesavi, ...a onda je došao rat, nesta smijeha, propadoše arhivi, ljudi se 'uozbiljiše'...

U smijehu se mogu izvesti najveće revolucije u kojima neće biti niti kapljice krvi prolivene, za sve je samo potrebna kritična masa.

Eh ljudi moji, što vam je entuzijazam, takav sam da u sve život uplićem.

Ne mogu vam pametovati o struji a osjećam zahvalnost, čime da se odužim, evo pokušavam vas u ovim vrućinama nasmijati.

Dosjetih se još i ovoga, skuter me dobro služi a i baterija, ja u svemu kao i u susjedstvu na primjer, učinim sve da se prilagodim maksimalno, jer sam iskusio da se ni stvari ni ljudi neće prilagoditi meni, pa sam samo nove momente trenutno ubacio u moj računar, prilagodio start i zviždim okolo kao pravi, ali me naravno zanima i shvatiti problem i riješiti ga, pa ćemo se i na to vratiti čim stignemo hahahahhahahahaha
skace od srece palac
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Plamenko

PostPostano: 6.8.2017. ned. 07:56    Naslov: Citirajte i odgovorite

mike20 je napisao/la:
Hm, zanimljivo.
Meni osobno kamenje koje leti negdje po svemiru ne dirigira životom. Nego isključivo ono što radim, ako napravim dobro, dobim takav i feedback i obrnuto

A da ostaviš malo baterije na mjesečini, navodno ima utjecaja

Evo, nisam pogriješio kad sam rekao da smo duhoviti. Hvala majstore na sudjelovanju u priči, na nama je da ovo mjesto gradimo da bude i korisno i ugodno.

Zakon uzroka i posledice vlada kozmosom, pa ni ljudi nisu izuzeti, zdrav i ispravan stav. No siguran sam da bi se jako iznenadio da te netko pravi uvede u nevidljivi svijet, i pokaže ti drugu stranu medalje.

Kako god nebesko kamenje putovalo na životu razumna čovjeka se neće poznati presudno, jer je on u svim uvjetima i u svim prilikama razuman, čini i govori najbolje. Ali bi ti bilo jasno da su recimo glasači HDZ-a koji govore, neka kradu, samo HDZ Smile totalno pod utjecajem tog kamenja i ne mogu si pomoći. Da su razumni niti bi to kamenje toliko utjecalo, niti bi podupirali svoju nesreću.

Evo noćas pun mjesec ko lubenica, stavit ću bateriju na mjesečinu, za svaki slučaj, hahhahahahahahaha

Lijepi dan svima redom!
[Vrh]
mike20

PostPostano: 6.8.2017. ned. 10:02    Naslov: Citirajte i odgovorite

skace od srece skace od srece
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Plamenko

PostPostano: 15.9.2017. pet. 22:40    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav cijenjenom društvu, želim vam prekrasnu jesen, da se odmorite od vrućina i odahnete, a i da vas vode ne plave pogotovo dok se igrate sa strujom.

Nema dana da vas se ne sjetim, i koliko sam vam dužan Very Happy čast mi je biti članom ovako moćne organizacije. Samo da ne umrem prerano, već ću se ja odužiti.

Elem, što se kod mene novog desilo od zadnjeg javljanja naravno na području električnog transporta, o mojim ljubavnim jadima ćemo drugi put skace od srece kad dođe prilog o životu Smile

Vozio sam se s problem kako znate, a malo sam gledao oglasnik, i tu u susjedstvu se desi prekrasna gospođa, rodom iz Slovačke duša slavenska, skuter kao moj ali sa crknutom baterijom. Pohvali se ona kakva je to mašina i kako ide uzbrdo, a posebno mi naglasi kako ima vrlo praktičnu kukicu gdje kad iz trgovine izađeš praktično objesiš vrećicu.

palac Pred tim argumentima sam joj bez pogovora odmah dao 300$ i doguram ga kući. Izvadim bateriju i priključim moju, i provozam ga, totalno me oduševio, radi kao urica, na ravnom ide pedeset, starta samo što se ne propinje, nigdje ništa ne zvecka niti škripi, jedino od tolikog napona baterije moradoh promijeniti sijalicu u faru, sad imam led lampu i sijevam okolo kao munja Smile

Naravno da sam staru bateriju odmah raskopao da je vidim unutra, i na moje iznenađenje malo zatim ona se rascvjetala, da ne pišem roman staviti ću nekako sliku. Svaka ćelija se nadula i kako su spojevi na polovima zaletovani kratko sad su baterije došle u krug.

Elem, odvojim sve elemente i otkrijem da su dvije baterije u jednoj ćeliji od četiri odvojene, valjda su se bile toliko nadule da je veza pukla, kad sam izmjerio napon bio je nešto preko 30 V Usput, punjač koji mi je gospođa dala je na izlatu ima spojene kablove kratko, jer su izolacije popucale, pa ne mogu točno reći što je bio problem. Tako rascvjetalu je krenem puniti drugim ispravnim punjačem, i napunim uredno, premjerim ćelije i sve pune i sve jednako, i odlučim je presortirati. Sad mi je viša za tri cm što nema značaja a radi mi super,

Žureći da je što prije probam sam je stavio u skuter bez BMS, i tako se vozim nekoliko dana, prezadovoljan sam, jer sam mislio da ću moći koristiti barem nešto od te baterije, ovako sam dobio premiju.

Ima nekih koji kažu nije taj BMS toliko bitan, može i bez toga, vidim i ja da može, ali koliko dugo, vjerovatno je biti ovisan o djelovanju samo punjača glupost.

Držte se, i vozite mudro i sa užitkom, kretanje je život!!! skace od srece
[Vrh]
Plamenko

PostPostano: 5.10.2017. čet. 18:50    Naslov: Citirajte i odgovorite

A

[img]https://drive.google.com/drive/folders/0B9B7u34pt52vZmVrMUlSV0JxZ1U[/img]

Srdačni pozdravi i proba hoće li mi proći slika.

I jedan citat koji mi se učinio prikladan ovom mom pojaljivanju u vašem svijetu Very Happy

Smijeh, izraz života i ljubavi -

"To što je tako prijatno čuti dječiji smijeh, to je zato jer je njihov smijeh izraz života, ljubavi. Djecu neprestano prožimaju strujanja koja doprinose njihovu psihičkom, emotivnom i mentalnom razvoju. Cijelo njihovo biće se napuni energijom i njihov smijeh je jedna eksplozija života.

I kod odraslih je smijeh eksplozija života. Kada se smijete, energije koje ste akumulirali izviru, prelivaju se iz vas i vi imate potrebu da podijelite nešto sa drugima. Svaki put kad osjetite da u vama život raste, vi osjetite potrebu da sretnete prijatelje, da upoznate nove ljude, jer im imate nešto dati. Višak života u vama traži da se negdje isprazni, i veseli smijeh, prijateljski, često je manifestacija potrebe da se on pokaže."

Omraam Mikhaël Aïvanhov
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni motocikli
Vremenska zona: GMT + 02:00.
Idite na Prethodna  1, 2
Stranica 2 / 2.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.