<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Gdje nabaviti Maxeon C60 ćelije

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Solarni moduli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
energyman

PostPostano: 19.11.2016. sub. 14:48    Naslov: Gdje nabaviti Maxeon C60 ćelije Citirajte i odgovorite

Pozdrav,

u frci sam neviđenoj. Radimo projekt na faksu i treba nam 50 komada Maxeon C60 ćelija. Nadobudno sam naručio preko ebaya pakete po 10 komada koji su uredno stigli, tvornički vakumirani sve super. Jučer je kolega polemio sve kako treba i od njih 40 isprobanih samo 10 zadovoljava, tj. daje adekvatan napon. Jel zna netko gdje ima kod nas za nabaviti ćelije iz naslova (možda dmeter? Smile ) ili neki provjereni shop u EU?

Hvala!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dmeter

PostPostano: 19.11.2016. sub. 17:13    Naslov: Re: Gdje nabaviti Maxeon C60 ćelije Citirajte i odgovorite

energyman je napisao/la:
Pozdrav,

u frci sam neviđenoj. Radimo projekt na faksu i treba nam 50 komada Maxeon C60 ćelija. Nadobudno sam naručio preko ebaya pakete po 10 komada koji su uredno stigli, tvornički vakumirani sve super. Jučer je kolega polemio sve kako treba i od njih 40 isprobanih samo 10 zadovoljava, tj. daje adekvatan napon. Jel zna netko gdje ima kod nas za nabaviti ćelije iz naslova (možda dmeter? Smile ) ili neki provjereni shop u EU?

Hvala!

http://www.hoermann-its.de pitaj ih direktno šta ti triba unaprijed daj specifikacije čelija. 50 ćelija je premalo da bi se ja mješao.
ako ti ne odgovore odmah nakon 2-3 dana pitaj ovu Eve.Krassowski@hoermann-its.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Solarni moduli
Vremenska zona: GMT + 02:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.