<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Bafang BBS02 750w Mid Drive KIT

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Samogradnja električnih bicikla
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
hl25

PostPostano: 10.8.2016. sri. 22:46    Naslov: Bafang BBS02 750w Mid Drive KIT Citirajte i odgovorite

Bok, Zoran je.

Vjerojatno ulazim u projekt od dva bicikla za mene i suprugu sa http://lunacycle.com/hot-new/bafang-bbs02-750w-mid-drive-kit/ ili isti sa 500 W, baterije su u planu Li-Ion sa http://eu.nkon.nl/rechargeable/18650-size.html od minimalno 10 000 mah.

Iz Bjelovara smo ali radimo i živimo u Austriji, volimo biciklizam ali želimo obici i mjesta koja su na pedale teže dostupna pa povoljnija i snažnija opcija je ovaj motor u usporedbi sa gotovim brendiranim- preskupim i preslabim primjercima.

Mid drive iz razloga jer želimo zadržati čiste linije i upotrebljivost bicikla, a prema čitanju pokazao se boljim na uzbrdici.

svakako cu trebati puno dobrih savjeta i slaganje baterije Wink
bicikle imamo https://www.intersport.at/eshop/out/pictures/generated/product/1/750_750_100/190950510_00.jpg i https://www.intersport.at/eshop/out/pictures/generated/product/1/750_750_100/190950450_00.jpg

Lp Zoran
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
debeli

PostPostano: 11.8.2016. čet. 04:50    Naslov: Citirajte i odgovorite

Javi se grrgi. Kod nas su cijene nize nego kod Nkona.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Roman

PostPostano: 11.8.2016. čet. 08:04    Naslov: Re: Bafang BBS02 750w Mid Drive KIT Citirajte i odgovorite

hl25 je napisao/la:

Mid drive iz razloga jer želimo zadržati čiste linije i upotrebljivost bicikla, a prema čitanju pokazao se boljim na uzbrdici.

Da li si provjerio da taj mid drive stane I paše na tvoju ramu jer ja sam baš u Grazu vidio bicikle sa mid driveom ali su imali posebnu ramu. Čiste linije će ti ionako pokvariti kutija sa akumulatorima tako da ti mid drive tu neće ništa pomoći. Ne znam zašto bi mid drive bio bolji na uzbrdici jer mene Greyborg uzbrdo tjera odlično a mid drive je zato neupotrebljiv na nizbrdici jer nema regena.

Po meni je ipak bolje hub motor u kotaču bez obzira na sve.
[Vrh]
BB

PostPostano: 11.8.2016. čet. 08:48    Naslov: Re: Bafang BBS02 750w Mid Drive KIT Citirajte i odgovorite

Roman je napisao/la:
hl25 je napisao/la:

Da li si provjerio da taj mid drive stane I paše na tvoju ramu jer ja sam baš u Grazu vidio bicikle sa mid driveom ali su imali posebnu ramu. Čiste linije će ti ionako pokvariti kutija sa akumulatorima tako da ti mid drive tu neće ništa pomoći. Ne znam zašto bi mid drive bio bolji na uzbrdici jer mene Greyborg uzbrdo tjera odlično a mid drive je zato neupotrebljiv na nizbrdici jer nema regena.

Po meni je ipak bolje hub motor u kotaču bez obzira na sve.

Hub od greyborga se ne može smatrati Hub-om od bicikla Very Happy
ovo ti je više kao poređenje baba i žaba...

ljudi hoće nešto za lagano vozikanje, al da može i uzbrdo bez da iscicaju svu bateriju u prvih 200m, a ne nešto za vratove lomiti...

Ja imam hub i ne idem preko 30 km/h nikad (doduše u mene su baterije olovnjače, al svejedno sve preko tog je prebrzo...)
[Vrh]
hl25

PostPostano: 11.8.2016. čet. 09:05    Naslov: Citirajte i odgovorite

motor paše na naš bike.

iskreno čitao sam o cromotoru ali nikada nisam otvorio web

Embarassed

Sada sam pregledao katalog i sve je malo pretjerano za naše trenutne potrebe Rolling Eyes osim hill climber od nekih 800 w , gdje to mogu pogledati-kupiti u Hr ?
[Vrh]
creatin

PostPostano: 11.8.2016. čet. 10:20    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne trebas cromotor, mozes uzeti i N48, biti ce i vise nego dovoljno za tvoje potrebe. Javi se grrgi i debelom za vise informacija
[Vrh]
dred

PostPostano: 11.8.2016. čet. 10:26    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bafang je odlična opcija za to što najeravaš napraviti.
Ukoliko ti je Bottom bracket do 73mm širine Bafang ulazi bez problema. Ima ih i širih za Fat bikeove, ali za bicikle koje si pokazao nema problema (standardna širina Bafanga ja dovoljna).

I dobavljača baterija si također dobro odabrao, još ih samo treba baterije složiti u paket Smile

Najbolje bi bilo da za kutiju za baterije odabereš nešto od nepromočivog platna i da se lako skida sa rame...

Veličina rame nije preveliki problem jer se baterije mogu složiti tako da stanu u ramu...

Dobro si pročitao da je mid motor bolji vezano uz iskoristivost od hub motora...to što nemaš regen neka te ne brine ako si rekreativac...

Sretno sa projektom...
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Samogradnja električnih bicikla
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.