<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Savjeti oko LED rasvjete u kupaonici...

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> LED rasvjeta
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
grg4

PostPostano: 26.1.2013. sub. 02:51    Naslov: Savjeti oko LED rasvjete u kupaonici... Citirajte i odgovorite

Pozdrav ljudi, stvar je sljedeca, imam u kupaonskom elementu lampu, rasvjetno tijelo ili kako taj drlog vec nazvati, vidi se dolje na fotki. Stvar je u tome sto su me u trgovini nasanjkali i rekli kako ce to jako svijetliti i da se ne moram brinuti oko toga da ce mi u kupaonici biti mracno.
Tri puta sam im napomenuo da mi je to JEDINA rasvjeta u kupaonici ali nije vrijedilo, ocito su mi bas htjeli to uvaliti.

Nakon sto je majstor napravio kupaonski element po tom rasvjetnom tijelu (izvana, dok ne svijetli cak i lijepo izgleda) ne bih htio to mijenjati ali bih htio mijenjati unutrasnjost, odnosno, zarulje. Mjere su 50x10cm, u presjeku je trokutasto, na najtanjem dijelu ima cca 2cm debljine.

Sto mi predlazete ubaciti umjesto ovih halogenki koje samo griju! Napomenuo bih da budzet nije neogranicen i da bih volio nesto tipa plug and play. Ukoliko se za malu lovu da nesto sastaviti imam koga zamoliti da mi to odradi.
Very Happy

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cose

PostPostano: 26.1.2013. sub. 19:54    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozes dodati ovakvu zarulju i staviti gore na ormaric:

http://www.emmezeta.hr/uredenje-doma/rasvjeta/zarulje/27848/linestra-set-osram-35w/

Dosta svjetla daje i fino rasprsuje.
[Vrh]
Silva77

PostPostano: 15.7.2016. pet. 12:28    Naslov: Citirajte i odgovorite

ili montirati naknadno ove uske svjetiljke http://www.opremisidom.net/razsvjeta/unutarnja-rasvjeta/svjetiljke-za-kupaonicu/svjetiljka-5849/
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> LED rasvjeta
Vremenska zona: GMT + 02:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.