<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Webasto problem

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Elektronika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
lisicakm

PostPostano: 3.6.2016. pet. 00:37    Naslov: Webasto problem Citirajte i odgovorite

Jučer sam pripremio webasto i sve potrebno da ga probam upogonit. Al ne radi... Radi se o Thermo Top Z/C - D za BMW.
Spojio sam pinove kako treba al ne radi... Pošto imam dijagnostiku od BMW-a koja mi ostala K-DCAN Cool , skinuo sam aplikaciju i povezao s K- busom (malo sam proučio komunikaciju ) i uspio se spojit.
U početku je imao 3 greške , al sam ih prije izbrisao nego vidio..
Uglavnom , kad sam ga pokušao upalit javilo mi grešku ' communication failure on customer specific bus' code OE/48 , i nije htio upaliti . Kad sam išao na opciju da testira tako da možeš palit neovisno pojedinačne elemente , tipa sviječica , ventilator zraka ili pumpu goriva, u tom slučaju očito ispituje sve elemente i izbaci još jednu grešku 'Mettering pump interuption' code 04/44

Jel ima netko iskustva s tim što bi moglo biti ??? google nije pronašao ništa posebno...
Kod spojeva sam samo omotao žice za probu. Navodno povuče dosta struje u početku pa možda spojevi kabla nisu dobri pa ne želi upalit... A onda bi barem zucnuo malo , al ne reagira uopće ...

Prvo sam mislio da je to vodena pumpa jer je nije htio upaliti (posebno na testu) , al kad sam odpojio vodenu pumpu tek je onda izbacio grešku za nju... Al probao sam spojit vodenu pumpu drekt na 12v i nije radila... ak se spoji direkt mislim da bi trebala raditi... to je običan dc motor , ne ?...

Inače pametan je to stroj , nisam ni znao , isto kao i zapi Smile

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Elektronika
Vremenska zona: GMT + 02:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.