<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Google X-lab
Idite na Prethodna  1, 2

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Računala
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
creatin

PostPostano: 16.4.2014. sri. 19:55    Naslov: Citirajte i odgovorite

Roman je napisao/la:
Ima tu jako puno gluposti, meni je zanimljiva ona sa motokultivatorima sa prikolicama na kojima se ljudi uredno voze po cesti posebno na moru i nisam nikada čuo da je netko kažnjem a ne znam niti da li je to uopće zakonom zabranjeno ili dopušteno. Znam da se motokultivatori ne registriraju. Zaprežnim vozilima je na lokalnim cestama dopušteno, nemogu ići na autocestu ali mogu se voziti. Smile Nadam se da će naši zakonodavci doći k pameti što se tiče električnih bicikala. Ipak je to najbolji oblik prijevoza u gradskim središtima a da na posao ne dođeš znojan i smrdljiv. Pa uostalom, političari su isprobali električne bicikle na Markovom trgu pa su se mogli uvjeriti uživo. Možda su protivnici električnih bicikala oni koji su pri tome sa njih pali. Sad Ali i George Bush je pao sa segwaya pa ga nije zabranio. Smile

Nasi su prezatucani za takvo nesto, boje se masovnog koristenja bicikala jer bi mogao pasti broj koristenja automobila, a time i priljeva sredstava iz goriva, nesto slicno kao kada se kinematografija bojala pojave videorekordera i dvda.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BB

PostPostano: 16.4.2014. sri. 20:26    Naslov: Citirajte i odgovorite

Treba im dati ono šta oni hoće:
Ako bude vise e bicikla bice manje guzve na cesti pa ce se lakse provuci kroz grad sa S klasom i lakse parkirati svoj (ili jos bolje, sluzbeni) Q7 ili X6
Very Happy
[Vrh]
MP

PostPostano: 16.4.2014. sri. 22:01    Naslov: Citirajte i odgovorite

creatin je napisao/la:
Roman je napisao/la:
Ima tu jako puno gluposti, meni je zanimljiva ona sa motokultivatorima sa prikolicama na kojima se ljudi uredno voze po cesti posebno na moru i nisam nikada čuo da je netko kažnjem a ne znam niti da li je to uopće zakonom zabranjeno ili dopušteno. Znam da se motokultivatori ne registriraju. Zaprežnim vozilima je na lokalnim cestama dopušteno, nemogu ići na autocestu ali mogu se voziti. Smile Nadam se da će naši zakonodavci doći k pameti što se tiče električnih bicikala. Ipak je to najbolji oblik prijevoza u gradskim središtima a da na posao ne dođeš znojan i smrdljiv. Pa uostalom, političari su isprobali električne bicikle na Markovom trgu pa su se mogli uvjeriti uživo. Možda su protivnici električnih bicikala oni koji su pri tome sa njih pali. Sad Ali i George Bush je pao sa segwaya pa ga nije zabranio. Smile

Nasi su prezatucani za takvo nesto, boje se masovnog koristenja bicikala jer bi mogao pasti broj koristenja automobila, a time i priljeva sredstava iz goriva, nesto slicno kao kada se kinematografija bojala pojave videorekordera i dvda.

do jučer su sedili na magarcu , briga njih za pad potrošnje goriva dok na evt smanjenje dižu trošarine , ako počnu previše ić na e-aute il bicikle država bude uvela trošarine i na to
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Računala
Vremenska zona: GMT + 02:00.
Idite na Prethodna  1, 2
Stranica 2 / 2.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.